завершена

Річна програма "Здоров’я дитини" Оптимальна

Львов
АМС пропонує річні і одноразові профілактичні програми для дітей та дорослих. Програми відрізняються у покритті і ціні для того, щоб забезпечити сім’ї із різними потребами та бюджетами.

нова цена

12000 грн

Сімейна клініка "Американський медичний центр" пропонує знижку 40% на розширену програму річного нагляду за Вашим малюком.

Перелік послуг програми "Здоров’я дитини" Оптимальна

1 Поліклінічні послуги:

• консультації лікарів, медсестер, амбулаторні процедури, профілактичні медичні огляди;
  • консультації вузькопрофільних спеціалістів;
  • радіологічні послуги (рентген, УЗД тощо);
  • лабораторні дослідження;
  • фізіотерапія чи масаж (5 сеансів, надалі доплата).

2) Невідкладна допомога:

• цілодобовий доступ до послуг медичного персоналу АМС;
  • послуги включають консультації лікаря та медсестри, медичні процедури, рентген, лабораторні дослідження, невідкладне амбулаторне лікування.

3) Послуги стаціонару (5 днів перебування у лікарні):

• послуги включають візити лікаря та медсестри АМС до лікарні, термінове хірургічне втручання, радіологічні послуги, лабораторні дослідження, внутрішньовенні процедури;
  • послуги покриваються повністю за умови, що вони виконуються згідно з розпорядженням лікаря АМС.

4) Медичне обслуговування вдома (5 візитів на рік)

• виклик лікаря додому;
  • послуги включають проведення медичних процедур вдома лікарями та медсестрами АМС;
  • виклик лікаря додому узгоджується з реєстратурою або безпосередньо з лікарем.

5) Невідкладна госпіталізація з евакуацією

• план невідкладної допомоги з евакуацією передбачає адміністрування та координацію евакуації за кордон в клініку за вибором АМС;
  • план не покриває витрати на процес евакуації та лікування за кордоном.

6) Послуги карети швидкої допомоги

• послуги карети швидкої допомоги надаються в межах локальної ділянки, визначеної кожною клінікою АМС, і передбачають транспортування до АМС або до лікарні, визначеної клінікою АМС.

Вартість річної програми "Здоров’я дитини" Оптимальна зі знижкою 40% складає 12000 гривень.

8,2
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.