Лікування ерозії шийки матки в Запоріжжі (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи у Шевченківському районі
Знайдена 1 клініка

Была на приёме врачи хамы
Света
Я сейчас на последних месяцах беременности и очень хотелось пройти УЗИ так, чтобы осталось видео малыша в животике. Пошли с мужем в Гармонию, мне сделали ультразвук и записали на диск всё обследование. Аппаратура очень мощная, изображение чёткое, а доктор была очень внимательной и доброжелательной. Уверена, что буду обращаться сюда и для других обследований.
Снежана
Я уже не первый раз обратилась в этот центр, мне делали узи во время беременности, второй раз исследования по женски. Я осталась довольна, и хорошим отношением к себе и результаты исследований были точными. Спасибо.
Запоріжжя вул. Виробнича, 2 Д
р.Шевченковский
Медичний центр "Гармонія" спеціалізується на діагностиці та ультразвуковому дослідженні внутрішніх органів. У штаті досвідчені фахівці, в тому числі лікарі вищої категорії.

Лікування ерозії шийки матки в лікарнях в інших районах Запоріжжя

7,6
Запоріжжя Оріхівське шосе, 10
р.Коммунарский
Запорізька обласна клінічна лікарня – багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, який не лише крокує у ногу із часом, а ще – постійно знаходиться на порозі колосальних покращень. Висококваліфіковані фахівці, сучасне обладнання, використання європейських та авторських методик лікування і діагностики не вперше доводять свою ефективність. Для кожного працює і контакт-центр, співробітники якого забезпечують оперативний запис до лікаря. Щодня адміністратори обробляють понад 300 звернень. Абсолютно всі пацієнти, незалежно від віку, статусу і складності проблеми, можуть оцінити оперативність надання медичної допомоги та європейську систему сервісу, починаючи від звичайної необхідності здати аналізи, закінчуючи стаціонарним лікуванням.
  • Лікування ерозії шийки матки (конічна біопсія) 280