Встановлення керамічних брекетів в Запоріжжі (Комунарський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи у Комунарському районі
Встановлення керамічних брекетів «Блиц, стоматология на Северокольцевая» 6900 грн
Знайдено 5 клінік

Прекрасный врач! Но уже в Блиц Стоматологии не работает. Может кто-то знает, где она сейчас?
Самый лучший врач! Пришла к ней ещё подростком ужасно боясь врачей. Она нашла подход и, что немаловажно, свою работу делала очень качественно. Спасибо ей огромное!!
Володя
Высокоспециализирываный врач. Аборудывание новейшее. Я доволен.
Добрый день! Хочу выразить ОГРОМНУЮ благодарность Соломко Виктору. Это четвертый доктор, к которому я водила ребенка. Соломно Виктор единственный доктор кто нашел подход к сыну. Сын , 4,5 года, ходит теперь к стоматологу с улыбкой и большим желанием. СПАСИБО!!!!
5,2
Запоріжжя вул. Новокузнецька, 20 А
р.Коммунарский
Клініка вищого рівня — центр стоматології МК на Новокузнецькій заснована в 1987 році. Прийом ведуть три фахівці, які пройшли стажування і навчання в зарубіжних медичних установах. Клініка сертифікована профільним міністерством України.
Запоріжжя вул. Гаврилова, 3
р.Коммунарский
Медична клініка "Бліц Стоматологія" створена в 2000 році, спеціалізується на лікуванні захворювань ротової порожнини, зубів і щелепно-лицевої ділянки. Сертифікована Міністерством Охорони Здоров'я України. У штаті лікарі першої та другої категорії.
Запоріжжя вул. Северокольцевая, 11
р.Коммунарский
Приватна стоматологічна клініка "Бліц Стоматологія" відкрита в 2000 році, сертифікована міністерством як лікарня високої кваліфікації. Штат установи складають лікарі-стоматологи першої та другої категорії.
Запоріжжя вул. Чумаченко, 34 А
р.Коммунарский
Стоматологічна клініка "Бета" більше 10 років займається лікуванням пацієнтів. У лікарні практикується комплексний підхід із застосуванням сучасних технологій. У штаті установи сертифіковані фахівці.
4,3
Запоріжжя пр-т Соборний, 216
р.Коммунарский
Стоматологічний центр "ЛОТ" розпочала свою діяльність в 1999 році. Клініка орієнтована на надання повного обсягу послуг пацієнтам, всі роботи виконуються безпосередньо на місці.