Лікування вагініту в Сумах

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Лікування атрофічного вагініту 3000 грн
Знайдено 6 клінік

Олена
Дуже сподобалося обслуговування гінеколога, лікаря УЗД та дівчат на аппараті проведення мамограми. Швидко, привітно, якісно!
Олена
Дякую всім лікарям медичного центру Флоріс , дуже задоволена закладом здоров’я ,все швидко ,зручно і доступно !
Едуард
Сікора В.В - уролог , досвідчений лікар та фахівець своєї справи .Рекомендую
Лідія
Хочу подякувати дівчатам з колл- центру , проходила рік назад мамографію , та і вже забула , що її потрібно робити в нашому віці раз на рік , але в «Флорісі» завжди пам’ятають про своїх пацієнтів і нагадають про щорічну перевірку здоров’я . Залишилася як завжди задоволена та ще й безкоштовно !!!
Флорис
9,2
Суми вул. Івана Сірка, 3
Медичний центр Флоріс на Сірка спеціалізується на наданні широкого спектру лікувальних і діагностичних послуг. У центрі ведуть прийом гінеколог, косметолог, кардіолог, хірург, трихолог, масажист, флеболог, психолог та інші вузькопрофільні фахівці.
  • Лікування атрофічного вагініту 3 000
9,1
Суми, вул. Івана Сірка 7/2
Суми, вул. Івана Сірка 14
9,1
Суми вул. Івана Сірка 7/2
Флоріс — це сучасна клініка жіночого здоров'я. На території центру приймають профільні фахівці, що є гарантом надання якісних послуг. Ключова перевага — це регулярне підвищення кваліфікації, спрямоване на впровадження на практиці інноваційних методик лікування. В цілому, клініка функціонує з використанням світових стандартів терапії.
  • Лікування атрофічного вагініту 3 000
9,2
Суми, вул. Івана Сірка, 3
Суми, вул. Івана Сірка 14
Суми вул.Металургів ,38
Кабінет гінеколога Чухриенко Н.Є. "Жіноча гармонія" спеціалізується на діагностиці, сучасних методах лікування та профілактиці захворювань жіночої репродуктивної системи. Прийом веде кваліфікований фахівець, лікар вищої категорії.
Суми вул. Привокзальна, 33
Багатопрофільний медичний центр "Медсоюз" створений в 2007 році, має першу категорію акредитації, займається усіма видами діагностики захворювань і лікуванням по 37 напрямам. Прийом пацієнтів ведуть лікарі вищої та першої категорій, кандидати медичних наук.