Сторінка 2. Клініки психотерапії в Одесі

Знайдена 21 клініка

Сб Нед Цілодобово
Степан
Долго думал, в какую клинику обратиться. Выбрал изначально другую, но там записи почем-то переносились. Так что я погуглил еще, попытал счастья здесь и о чудо, наконец-то все четко. Записали, обследовали, назначили лечение. Рекомендую.
Роман
Спасибо сидячей работе, что мне в 30 пришлось обратиться первый раз к урологу. Также спасибо клинике Ноу Хау Мед за деликатный подход к вопросам лечения и индивидуальный подход к каждому пациенту.
Вадим
Долго не мог справиться с затяжной депрессией, потому я обратился в Ноу Хау Мед за помощью. После консультации психолога, стало значительно легче, но я решил посетить полный курс. Сейчас от депрессии не осталось и следа, я двигаюсь дальше, а все плохое осталось позади.
Я просто обожаю косметологические процедуры в Ноу Хау Мед. Кожа здоровая, чистая и сияющая. Всех подружек уже сюда привела. И каждый раз, когда прихожу, не устаю говорить слова благодарности моим косметологическим феям)
5,2
Одеса вул. Каштанова, 1
р.Киевский
Клініка "Грост" — це спеціалізований наркологічний центр, в якому надається допомога пацієнтам, що страждають від залежностей і різних розладів. Приймає лікар: Павленко Тимофей Викторович
5,2
Одеса вул. Генуезька, 24 Б (пов. 4, каб. 414)
р.Приморский
Медичний центр "Ноу Хау Мед" — проводять боротьбу із зайвою вагою людини і займаються нівеляції його наслідків.
Одеса вул. Толбухіна, 124
р.Киевский
Психоневрологічний центр, надає послуги висококваліфікованих неврологів, мануального терапевта, вертебролога, психіатрів і психотерапевтів. Мануальна терапія, хіропрактика, лікувальний масаж, паравертебральні блокади, гіпноз й інші послуги.
Одеса вул. Шишкіна, 19 А
р.Киевский
Приватна психіатрична клініка почав функціонувати в 2007 році як психіатрична клініка приватного характеру, а згодом стало надавати комплексну діагностичну та лікувальну допомогу.
Одеса вул. Академіка Сахарова, 1 Б
р.Пересыпский
Семенищ Андрій Вікторович - психіатр, нарколог, лікар вищої категорії. Досвід роботи в галузі психіатрії та наркології - 21 рік. За цей час допоміг безлічі пацієнтів позбутися алкогольної, нікотинової та інших залежностей.
Одеса вул. Академіка Воробйова, 3/1
р.Пересыпский
Медичний центр "Теллус" проводять протезно-ортопедичне лікування пацієнтів без медикаментозних препаратів, а за допомогою майстерності рук. Серед лікарів клініки - доктор медичних наук, лікар з Франції.
Одеса вул. Пушкінська 66
  • Консультація психотерапевта 1 200
4,5
Одеса вул. Говорова, 10 Д
р.Приморский
Психолог Антоніна Карагіаур надає широкий спектр психологічних послуг для різних вікових груп. У своїй роботі застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта і орієнтується строго на запити пацієнтів.
3,0
Одеса вул. Княжа, 38, оф. 405, 406 (вхід з Княжого провулка)