Пластична операція по збільшенню грудей в Одесі

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги
Пластична операція по збільшенню грудей «Кабинет пластического хирурга Гванцеладзе К. Р.» 78000 грн
Пластична операція по збільшенню грудей «Аура, клиника пластики и косметологии в Одессе» 69000 грн
Пластична операція по збільшенню грудей «Патлажан клиник (Patlazhan clinic), клиника пластической хирургии» 126000 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Алла
Большое спасибо всему персоналу! С первого момента чувствовался профессиональный подход во всем! Каждый этап проходил идеально, благодаря внимательному и чуткому отношению. А результат превзошёл все мои ожидания. Большое спасибо Геннадию Игоревичу и Игорю Сергеевичу за исполнение моей мечты!
Хочу выразить огромную благодарность Геннадию Игоревичу, Игорю Сергеевичу и всему мед.составу клиники! Спасибо вашей команде, все было на высшем уровне! Очень заботливый и внимательный персонал, все тут как пчелки — делают свою работу) ⠀ Я делала маммопластику, осталась очень довольна. С радостью рекомендую друзьям и знакомым!) от мужа Вам отдельное спасибо;)
Илона
Была только на консультации, но врач понравился, так что на операцию думаю к нему. Страшно, но Константин Романович вселяет уверенность.
Лариса
Чудовий фахівець, та справжній віртуоз своєї справи! Була у Сергія Юрійовича на певній процедурі. Усе сподобалося, все було зроблено якісно та з повним знанням специфіки моєї проблеми. Результатом залишилася задоволене. Рекомендую!
Одеса Фонтанськая дорога, 91
р.Приморский
Патлажан клінік (Patlazhan clinic) — це сучасна клініка пластичної хірургії, що спеціалізується на усуненні дефектів шкірних покривів, а також загальної корекції зовнішності. Кваліфіковані фахівці використовують виключно інноваційні технології, що дозволяє вирішувати складні завдання у питанні естетики.
Одеса вул.Велика Арнаутська, 2а
р.Приморский
Приватний кабінет пластичного хірурга Гванцеладзе Костянтина Романовича надає широкий спектр медичних послуг з естетичної корекції обличчя та тіла. Прийом веде пластичний хірург, фахівець з контурній пластики і ботулінотерапії, лікар другої кваліфікаційної категорії.
5,2
Одеса вул. Фонтанська дорога, 71 Б (9-я станція)
р.Киевский
Клініка "Олімпія" — це спеціалізований центр косметології та пластичної хірургії, в якому налічується більше ніж тридцять процедурних кабінетів.
Акції
Одеса пр. Шевченко 12/2
р.Приморский
Клініка Пластики та косметології "Аура" в Одесі — це прогресивний підхід до пластичної медицині. У медичному центрі працюють професіонали, регулярно підвищують рівень кваліфікації. У клініці діє єдиний у світі інноваційний апарат VASER®, який використовується для проведення ультразвукової ліпосакції. Приймає лікар: Саркисян Арман Грайрович