Отопластика лазером в Одесі

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги
Отопластика лазером «Виртус (Virtus), клиника на Судостроительной» 20000 грн
Отопластика лазером «Патлажан клиник (Patlazhan clinic), клиника пластической хирургии» 27000 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Алла
Большое спасибо всему персоналу! С первого момента чувствовался профессиональный подход во всем! Каждый этап проходил идеально, благодаря внимательному и чуткому отношению. А результат превзошёл все мои ожидания. Большое спасибо Геннадию Игоревичу и Игорю Сергеевичу за исполнение моей мечты!
Хочу выразить огромную благодарность Геннадию Игоревичу, Игорю Сергеевичу и всему мед.составу клиники! Спасибо вашей команде, все было на высшем уровне! Очень заботливый и внимательный персонал, все тут как пчелки — делают свою работу) ⠀ Я делала маммопластику, осталась очень довольна. С радостью рекомендую друзьям и знакомым!) от мужа Вам отдельное спасибо;)
Лариса
Чудовий фахівець, та справжній віртуоз своєї справи! Була у Сергія Юрійовича на певній процедурі. Усе сподобалося, все було зроблено якісно та з повним знанням специфіки моєї проблеми. Результатом залишилася задоволене. Рекомендую!
Лена
Дуже задоволена роботою спеціаліста. рівень надання послуг вище всяких похвал. мені його порадила подруга. Прийшовши на консультацію, лікар уважно оглянув мене, та призначив дату процедури. Все пройшло на найвищому рівні. Рекомендую!
Одеса Фонтанськая дорога, 91
р.Приморский
Патлажан клінік (Patlazhan clinic) — це сучасна клініка пластичної хірургії, що спеціалізується на усуненні дефектів шкірних покривів, а також загальної корекції зовнішності. Кваліфіковані фахівці використовують виключно інноваційні технології, що дозволяє вирішувати складні завдання у питанні естетики.
5,2
Одеса вул. Фонтанська дорога, 71 Б (9-я станція)
р.Киевский
Клініка "Олімпія" — це спеціалізований центр косметології та пластичної хірургії, в якому налічується більше ніж тридцять процедурних кабінетів.
3,8
Одеса вул. Суднобудівна, 1
р.Хаджибейский
Багатопрофільна клініка естетичної та пластичної хірургії "Віртус" пропонує різні види косметологічних послуг, проводить пластичні трансформації та естетичні корекції.