Пластична операція по зменшенню грудей в Одесі

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги
Пластична операція по зменшенню грудей «Виртус (Virtus), клиника на Судостроительной» 80000 грн
Пластична операція по зменшенню грудей «Кабинет пластического хирурга Гванцеладзе К. Р.» 55000 грн
Пластична операція по зменшенню грудей «Аура, клиника пластики и косметологии в Одессе» 54000 грн
Пластична операція по зменшенню грудей «Патлажан клиник (Patlazhan clinic), клиника пластической хирургии» 90000 грн
Знайдено 5 клінік

Сб
Алла
Большое спасибо всему персоналу! С первого момента чувствовался профессиональный подход во всем! Каждый этап проходил идеально, благодаря внимательному и чуткому отношению. А результат превзошёл все мои ожидания. Большое спасибо Геннадию Игоревичу и Игорю Сергеевичу за исполнение моей мечты!
Хочу выразить огромную благодарность Геннадию Игоревичу, Игорю Сергеевичу и всему мед.составу клиники! Спасибо вашей команде, все было на высшем уровне! Очень заботливый и внимательный персонал, все тут как пчелки — делают свою работу) ⠀ Я делала маммопластику, осталась очень довольна. С радостью рекомендую друзьям и знакомым!) от мужа Вам отдельное спасибо;)
Илона
Была только на консультации, но врач понравился, так что на операцию думаю к нему. Страшно, но Константин Романович вселяет уверенность.
Лариса
Чудовий фахівець, та справжній віртуоз своєї справи! Була у Сергія Юрійовича на певній процедурі. Усе сподобалося, все було зроблено якісно та з повним знанням специфіки моєї проблеми. Результатом залишилася задоволене. Рекомендую!
Одеса Фонтанськая дорога, 91
р.Приморский
Патлажан клінік (Patlazhan clinic) — це сучасна клініка пластичної хірургії, що спеціалізується на усуненні дефектів шкірних покривів, а також загальної корекції зовнішності. Кваліфіковані фахівці використовують виключно інноваційні технології, що дозволяє вирішувати складні завдання у питанні естетики.
Одеса вул.Велика Арнаутська, 2а
р.Приморский
Приватний кабінет пластичного хірурга Гванцеладзе Костянтина Романовича надає широкий спектр медичних послуг з естетичної корекції обличчя та тіла. Прийом веде пластичний хірург, фахівець з контурній пластики і ботулінотерапії, лікар другої кваліфікаційної категорії.
5,2
Одеса вул. Фонтанська дорога, 71 Б (9-я станція)
р.Киевский
Клініка "Олімпія" — це спеціалізований центр косметології та пластичної хірургії, в якому налічується більше ніж тридцять процедурних кабінетів.
Акції
Одеса пр. Шевченко 12/2
р.Приморский
Клініка Пластики та косметології "Аура" в Одесі — це прогресивний підхід до пластичної медицині. У медичному центрі працюють професіонали, регулярно підвищують рівень кваліфікації. У клініці діє єдиний у світі інноваційний апарат VASER®, який використовується для проведення ультразвукової ліпосакції. Приймає лікар: Саркисян Арман Грайрович
3,8
Одеса вул. Суднобудівна, 1
р.Хаджибейский
Багатопрофільна клініка естетичної та пластичної хірургії "Віртус" пропонує різні види косметологічних послуг, проводить пластичні трансформації та естетичні корекції.