Сторінка 3. Клініки в Одесі (Київський район)

Знайдено 40 клінік

Сб Нед Цілодобово
Григорий
Приділила більше часу ніж зазвичай. Дуже грамотно все пояснила, мені в іншій клініці за 5 відвідувань не дали стільки інформації, скільки вона змогла дати мені за годину. Я зрозуміла чому я хвора, і що мені потрібно робити. Лікар-професіонал!
Свелана
Лікар дуже уважна, дуже багато розпитує про те як хвороба почалася. Проговорили ми близько години, лікар досконально вивчила проблему. Сумнів що лікування буде успішним в мене не залишилося! Лікування допомогло дуже швидко. Дякую!
Ольга Я.
Хороший лікар, я дуже задоволена. Уважний, спокійний, мене вислухав, надав рекомендації. Величезне дякую Дмитру Вікторовичу за увагу, за те, як він поставилася до моєї проблеми. Багато чого мені підказав. Все було просто супер!
Галина Я.
В роботі лікаря сподобалося детальність пояснення причин виникнення проблеми та призначених препаратів. Одразу помітно що лікар дійсно хороший , та відповідальний. Побільше б таких спеціалістів! Повторний прийом пройшов також на висоті!
5,2
Одеса вул. Академіка Глушка, 8 (зі двору)
р.Киевский
У медичному центрі "Прана" проводяться діагностування та лікування різних патологій за допомогою сучасних методик.
Одеса вул. Толбухіна, 124
р.Киевский
Психоневрологічний центр, надає послуги висококваліфікованих неврологів, мануального терапевта, вертебролога, психіатрів і психотерапевтів. Мануальна терапія, хіропрактика, лікувальний масаж, паравертебральні блокади, гіпноз й інші послуги.
Одеса вул. Шишкіна, 19 А
р.Киевский
Приватна психіатрична клініка почав функціонувати в 2007 році як психіатрична клініка приватного характеру, а згодом стало надавати комплексну діагностичну та лікувальну допомогу.
Одеса вул. Левітана, 105 Д
  • Консультація психолога 899
Одеса пр-т Академіка Глушко, 11
  • ВАГТ с озоном 750
  • Внутрішньовенне введення озонованого фізрозчина в комплексі з фізіопроцедурами 400
  • Внутрішньовенне введення озонованого фізрозчина окремо 500
Одеса вул. Геранєва, 2
Одеса пр-т Героїв Небесної Сотні, 47/1
Працює з
Одеса Фонтанська дорога, 165
р.Киевский
Клініка "Гастроцентр" є частиною санаторного комплексу "Санаторій імені Горького". В установі проводиться діагностування і лікування захворювань травної системи.
Одеса вул. Слов'янська, 1/19Б
р.Киевский
Медичний центр "Верамед-Імуніт" - заклад, що надає допомогу пацієнтам з різними залежностями і захворюваннями нервової системи. Більшою мірою центр спеціалізується на лікуванні алкогольної залежності, наркоманії та тютюнопаління.
Одеса вул. Авдєєва-Чорноморського, 2 Б (оф. 1 А)
р.Киевский
Амбулаторія Неврології — це спеціалізований медичний центр амбулаторного типу, в якому займаються лікуванням головних і суглобових болів, патологій хребта і нервової системи.