Клініки урології в Одесі (Київський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі урологи у Київському районі
Консультація уролога 500 грн
Консультація уролога 4509 грн
Прийом уролога (збір скарг, анамнезу захворювання та життя, огляд, постановка попереднього діагнозу та призначення клініко-інструментальних досліджень) 550 грн
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога 580 грн
Знайдено 8 клінік

Хочу выразить огромную благодарность Войтишиной Елене Петровне. Прекрасный специалист, отличный кардиолог и мастер своего дела. Маму " поставила на ноги". На сегодняшний день, таких профессионалов очень мало. Рекомендую!
Павел
Прасол Александр Михайлович диагностировал, и удалял фибролипому. Грамотный специалист, и просто приятный человек. Рекомендую!!!
Ужасно. Выбирала клинику по отзывам и они были весьма хорошие. А по факту получила доктора, которая забывает симптомы и женщин на рецепции которые не знают за какие анализы с меня брать деньги - стояли и вместе с доктором перепрыгивали с одной страницы «прайса» на другую. Кстати, те самые анализы я получила только через 11 дней. Не слишком ли долго? А если вы захотите взять чек за оплаченные услуги, вам придётся его хорошо попросить. Конечно, а как иначе, какой ещё сервис вы хотели за 450 грн, которые платите за консультацию?) Обстановка в клинике ничем не лучше обычной государственной - пишем мы на листике, в то время как все хорошие частные клиники уже перешли в автоматизированный режим, а потом этот листик обязательно же не потерять и принести на следующий приём, а то никто и не поймёт что у тебя там было по симптомам. По сути, сама доктор со мной обращалась хорошо, ничего не скажу. Но как я вышла с клиники, это хорошее обращение даже не вспомнилось потому что во всем остальном в клинике - ужас. После консультации со мной, по всем правилам, связалась служа поддержки с расспросами как же мне. После плохого отзыва девушка сначала молчала несколько секунд, а потом своим веселым голосом поблагодарила меня и отключилась. На сайте я так и не нашла где и как написать честный отзыв, не похожий на те, что там уже есть. Супер просто) Я видела не одну клинику и из всех них ваша явно должна быть не за деньги.
Алина Швец
Каріна Володимирівна - це один з кращих лікарів, даного профілю у нашому місті! Не так давно мені довелося потрапити до неї на прийом. Була під приємним враженням від знань та комунікабельності спеціаліста. Все пройшло чудово! Дякую!
9,5
Акції
Одеса вул. Академіка Корольова 33 Б
р.Киевский
ОН Клінік (ON Clinic) на Академіка Корольова — це один з філій широкої мережі лікувально-діагностичних клінік, яка надає кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам з гострими, хронічними хворобами. Приймають лікарі: Чернийчук Юрий Юрьевич, Стайков Владимир Викторович
  • Консультація уролога 750
  • Консультація лікаря-уролога 580
  • Консультаці лікаря-уролога включаючи УЗД трансабдомінально 700
  • ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога 580
  • Консультаці жіночого лікаря уролога 580
8,9
Одеса вул. Академіка Вільямса, 59 К
р.Киевский
Медичний центр «Медиаком» — це багатопрофільна клініка, яка функціонує вже понад 15 років. У 2014 році вона пройшла комплексне оновлення під найсучасніші стандарти. Приймає лікар: Жуковский Дмитрий Александрович
  • Консультація уролога 500
  • Повторна консультація уролога 350
Медея
8,8
Акції
Одеса вул. Абрикосова, 107
р.Киевский
Медичний центр "Медея" — це багатопрофільна клініка амбулаторно-поліклінічного типу. Є частиною мережі однойменних лікувальних установ.
  • Консультація уролога 1 000
  • Консультація уролога 9 500
  • Консультація уролога 13 770
  • Консультація уролога 12 890
  • Консультація уролога 2 000
8,7
Одеса вул. Академіка Корольова, 34 А
р.Киевский
Oxford Medical (Оксфорд Медікал) на Королева спеціалізується на наданні пацієнтам широкого переліку лікувальних і діагностичних послуг. Основні напрямки роботи клініки: ультразвукова та функціональна діагностика, гінекологія, дерматологія, сімейна медицина, терапія, урологія. Клініка входить в мережу однойменних українських медичних центрів. Приймають лікарі: Чайка Александр Михайлович, Меленевский Алексей Дмитриевич
  • Ультразвук (1 процедура) 250
  • Ультразвук (10 процедур) 2 500
  • Процедура лазерна 250
  • Курс «процедура лазерна» 2 500
  • Масаж передмірхувої залози (1 процедура) 350
Одеса вул Євгена Чикаленка, 75 (Ак. Вільямса)
р.Киевский
Медичний центр ударно-хвильової терапії «OCSARAT MEDICAL» — клініка, що спеціалізується на терапії різних патологій у галузі неврології, урології, ортопедії та травматології, естетичної медицини та косметології, стоматології, гінекології, оториноларінгології. Усі філії оснащено найновішим високотехнологічним обладнанням швейцарської фірми Storz Medical.
5,7
Одеса вул. Архітекторна/Ільфа і Петрова, ЖК 29 Перлина
  • Первинна консультація уролога 650
  • Повторна консультація уролога 550
5,2
Одеса вул. Академіка Глушка, 8 (зі двору)
р.Киевский
У медичному центрі "Прана" проводяться діагностування та лікування різних патологій за допомогою сучасних методик.
3,7
Одеса вул. Фонтанська дорога, 16/8
р.Киевский
Центр здоров'я і краси Венера - сучасний медичний заклад, що надає послуги за такими напрямками, як гінекологія, дерматологія, косметологія і ультразвукова діагностика. У центрі також можна записатися на прийом до уролога та хірурга. Центр оснащений новітнім високотехнологічним обладнанням останнього покоління. Все обладнання сертифіковане і відповідає суворим критеріям безпеки.