Сторінка 3. Клініки гінекології в Одесі

Знайдено 45 клінік

Сб Нед Цілодобово
Toma
Отличная клиника, хорошие специалисты.
Надежда П.
Дуже хороший фахівець! Подруга порадила мені звернутися саме до Олени Григорівни, так як вона вже перевірила знання цього спеціаліста на власному досвіді. І дійсно, фахівець хороший, в чому я змогла переконатися. Рекомендую Спеціаліста!
Ол.
Уже багато років хворію псоріазом. Постійно консультуюся у цього лікаря, і хочу сказати що лікар це, від Бога. Олена Григорівна завжди компетентно надає мені допомогу у період загострення моєї хвороби. Щиро вдячна їй за всі зусилля що вона приклала!
Марфа
Грамотний фахівець, та дуже доброзичлива людина. Постійно консультуюся у неї, і завжди впевнений у позитивному результаті лікування. Анна Іванівна просто чудовий фахівець, з дуже великим досвідом роботи. Спеціаліста однозначно рекомендую!
5,4
Одеса пров. Обсерваторний 2/4
р.Приморский
Медичний центр "Ібн Сіна" в Одесі надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг не тільки місцевого населення, але і іноземним громадянам з усього світу. Основні напрямки діяльності установи: гінекологія, офтальмологія, кардіологія, неврологія, масаж, ультразвукова діагностика, урологія, ендокринологія та ін. Приймають лікарі: Избаш Олег Иванович, Липодат Елена Александровна
5,3
Одеса Французький бульвар, 32
р.Приморский
VITALIS medical — це сучасний медичний центр діагностики і лікування захворювань в області дерматології, гінекології, урологія, пластичної хірургії, загальної хірургії, гастроентерології, мамології, отоларингології та судинної хірургії.
5,2
Одеса вул. Фонтанська дорога, 71 Б (9-я станція)
р.Киевский
Клініка "Олімпія" — це спеціалізований центр косметології та пластичної хірургії, в якому налічується більше ніж тридцять процедурних кабінетів.
5,2
Акції
Одеса пр. Шевченко 12/2
р.Приморский
Клініка Пластики та косметології "Аура" в Одесі — це прогресивний підхід до пластичної медицині. У медичному центрі працюють професіонали, регулярно підвищують рівень кваліфікації. У клініці діє єдиний у світі інноваційний апарат VASER®, який використовується для проведення ультразвукової ліпосакції.
Одеса б-р Французький, 2
р.Приморский
Американський Медичний Центр в Одесі (American Medical Centers) — це сучасна клініка, що надає комплексні послуги з діагностики та терапії захворювань.
Одеса вул. Успенська, 59
р.Приморский
Клініка "Арніка" — це багатопрофільний медичний центр, який почав функціонувати в 2003 році. Крім стандартного лікування в центрі надають і унікальні послуги. Серед фахівців клініки — кандидати і доктора медичних наук.
Одеса вул. Буніна, 10
р.Приморский
Медичний центр "Virtus" — це клініка пластичної естетичної хірургії, в якій надається комплексне лікування від різних шкірних патологій, захворювань чоловічої та жіночої сечостатевої систем, повноцінна допомога травматолога. Пріоритетний напрям установи — пластична хірургія. Більшість фахівців клініки — кандидати і доктора медичних наук.
Одеса пров. Полуничний, 31 А
р.Приморский
Центр "Діал" — це багатопрофільна клініка, в якій практикують метаболічну та фетальний лікування при різних хворобах. Серед докторів установи - кандидати медичних наук.
3,7
Одеса вул. Генерала Бочарова, 44
р.Пересыпский
Медичний центр "Медичні профогляди № 1" - установа, яка спеціалізується на оформленні медичних довідок (для абітурієнтів, для водіїв, для відвідування басейну, для виїзду за кордон). У центрі можна записатися на консультацію до терапевта, сімейного лікаря, хірурга, гінеколога, невролога.
3,7
Одеса вул. Польська, 18
р.Приморский
Клініка Доктор Моцарт (Dr. Mozart) надає пацієнтам послуги в області естетичної хірургії. Лікарі клініки Доктор Моцарт одні з перших в Україні запровадили щадну ендоскопічну технологію для омолоджуючих операцій.