Біопсія шийки матки в Одесі

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Біопсія шийки матки 1850 грн
Біопсія шийки матки (з вартістю гістологічного дослідження) 1500 грн
Знайдено 9 клінік

Бандилюк Сергей Володимирович
Отлично
Лариса
Хочеться подякувати Євгенію Володимировичу Назарову за увагу та професіоналізм, які він показав, лікуючи мого чоловіка, у якого був запущений зовнішній та внутрішній геморой. Він не лише зробив операцію, а ще й певний час спостерігав за моїм Олександром, все пояснював, підбирав вміло відповідну реабілітацію, знайшов підхід до такого непростого пацієнта. Щиро Вам дякую. Бажаю Здоров'я, Миру і зростання професійності
Хочу выразить благодарность Левит Юлии Юрьевне, зато что подарила после долгих лет отчаяния нам нашего малыша.А перед новым годом помогла после родов востановиться и даже стать лучше,сделали Лабиопластику в октябре.Все теперь идеально ! Юличка спасибо огромное,я очень счастлива
Очень хороший доктор, обращалась за решением проблемы с начинающимся эндометриозом. После курса лечения всё прошло, за что я очень благодарна доктору!
Акції
Одеса вул. Новосельського, 64
р.Приморский
Сучасний медичний центр для дітей та дорослих «ЦЕНТР.МЕД» на Новосельского, 64 пропонує медичні послуги за понад 15 найбільш важливими напрямами. В Центрі працюють лікарі з багаторічним практичним досвідом та сучасними підходами в лікуванні. «ЦЕНТР.МЕД» працює з дітьми та дорослими, за програмою НСЗУ за напрямами «Педіатрія» та «Сімейний лікар». Має сучасну діагностичну базу для проведення діагностичних досліджень( в тому числі УЗД серця), ефективний реабілітаційних напрям, виїзну службу. Працює очно, з викликом додому та онлайн в форматі відеодзвінка. Приймають лікарі: Белявский Николай Николаевич, Кричко Оксана Владимировна
  • Біопсія шийки матки (з вартістю гістологічного дослідження) 1 500
8,9
Одеса вул. Жуковського, 33
р.Приморский
Медичний центр «Оксфорд Медікал» — це багатопрофільна клініка, яка надає лікувальну допомогу, використовуючи малоінвазивні методи. Серед фахівців установи — кандидати і доктора медичних наук.
  • Біопсія шийки матки 1 850
5,7
Одеса Одеська обл,, вул. Семена Палія, 103 Б (ТЦ “Екватор”, 2 поверх)
  • Біопсія шийки матки ( 650
  • Біопсія ендометрія (пайпель) 800
5,7
Одеса Одеська обл., вул. Добровольського, 82
  • Біопсія шийки матки ( 650
  • Біопсія ендометрія (пайпель) 800
Одеса Французький бульвар, 32
р.Приморский
VITALIS medical — це сучасний медичний центр діагностики і лікування захворювань в області дерматології, гінекології, урологія, пластичної хірургії, загальної хірургії, гастроентерології, мамології, отоларингології та судинної хірургії.
3,8
Одеса вул. Суднобудівна, 1
р.Хаджибейский
Багатопрофільна клініка естетичної та пластичної хірургії "Віртус" пропонує різні види косметологічних послуг, проводить пластичні трансформації та естетичні корекції.