Клініки наркології у Миколаєві (Центральний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі наркологи у Центральному районі
Консультація нарколога 2400 грн
Знайдено 6 клінік

Богдан
В комментариях тут всех лечили от чего-то одного, а у меня целый букет был. Две пачки сигарет, алкоголь почти каждый день, играл во все что можно в промежутки между стопками и сигаретами, даже наркота была. Два года как в тумане. Еще и набрал 50 кг.. с девушкой расстался. В итоге стало сложно даже ходить, есть, пить, пришлось таки признать что нужна помощь. Тайком от всех пришел в этот центр, мне помогли. Новым человеком стал. Новые знакомства, похудел, не пью, не курю, не играю, устроился на отличную работу, встретил девушку. Я это всё к чему: не бойтесь признавать, что вам нужна помошь. Ваш выбор как прожить эту жизнь.
Кристина
Прошла курс Лечение невроза , осталась максимально довольна ! Такого результата не ожидала , спасибо огромное Валерию , Вы волшебник ! Советую !!!
Я прошла у Валерия курс лечения неврозов. За 4 сеанса мы проработали большое количество детских травм и результат я отчётливо вижу в повседневной жизни. У меня во многом поменялось мышление в позитивную сторону. И доктор помог найти ответы на многие вопросы, беспокоившие меня до терапии. Я немного опасалась гипнотерапии, но по итогу очень рада, что всё же решилась. Гипноз в разы мощнее и результативнее, чем я ожидала. Врача уверенно рекомендую. Отличный специалист и замечательный человек
Валерий
Мне 30 лет, моя жизнь потеряла всякий смысл. Все мое время проходило в игре. От меня отвернулись все друзья, много горя пережили мои близкие и конца этим проблемам не было видно и близко. Огромное спасибо специалистам Благодара за то, что вернули мне веру в жизнь
8,5
Миколаїв вул. Соборна 12 Б, 319 каб.
р.Центральный
У Центрі Практичної Психотерапії «Карат» веде прийом психолог, психотерапевт, гипнотерапевт, член східноєвропейської асоціації клінічних психологів і гіпнотерапевтів. У своїй роботі застосовує тільки сучасні методи і техніки лікування.
  • Кодування алкоголізму гіпнозом за 1 сеанс (16+): виїзд додому / 1 година 15 000
  • Кодування від куріння гіпнозом за 1 сеанс (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря / 1 год. 6 000
  • Кодування від куріння гіпнозом за 1 сеанс (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку / 1 год. 6 000
  • Кодування від куріння гіпнозом за 1 сеанс (16+): виїзд додому / 1 год. 10 000
  • Лікування ігрових залежностей гіпнозом + психотерапія, 2-й ефект (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря 2-3 години 12 000
Працює з
Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00
Благодар
Миколаїв вул. Московська, 47
р.Центральный
Медичний психотерапевтичний центр «Благодар» в Миколаєві - установа, головна спеціалізація якого - це надання допомоги пацієнтам з алкогольною та ігровою залежностями, ожирінням і тютюнопалінням. Лікарі клініки в індивідуальному порядку розробляють для кожного пацієнта програму лікування, завдяки якій забезпечується відновлення нормального функціонування організму людини.
  • Лікування алкоголізму 2 800
  • Лікування тютюнопаління індивідуальне 5 000
  • Лікування ігроманії індивідуальне 5 000
  • Лікування алкоголізму індивідуальне 5 000
5,6
Миколаїв вул. Адмірала Макарова, 11
р.Центральный
Медичний центр доктора Белашова Г. М. створений в 2003 році, спеціалізується на наданні допомоги в діагностиці та лікуванні захворювань в різних медичних напрямках, приділяючи особливу увагу наркології і косметології. Приймають лікарі: Белашов Геннадий Михайлович, Шелест Юрий Петрович
Миколаїв вул. Садова, 3 В
р.Центральный
Центр невідкладної допомоги "Мед-престиж" надає цілодобову кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками для всіх вікових категорій.
Миколаїв пр. Центральний, 96
р.Центральный
Наркологічний центр "ДАР" займається лікуванням різних форм залежностей традиційними і нетрадиційними способами. Приймає лікар: Негода Лидия Александровна
Працює з
Миколаїв вул. Потьомкінська, 44
р.Центральный
"Медичний центр" на Потьомкінських спеціалізується в області наркологічного лікування, позбавлення від різних залежностей, надає психологічну підтримку пацієнтам.