Кодування від алкоголізму у Миколаєві (Центральний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі наркологи у Центральному районі
Кодування алкоголізму гіпнозом за 1 сеанс (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря / 1 година 8000 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Кристина
Прошла курс Лечение невроза , осталась максимально довольна ! Такого результата не ожидала , спасибо огромное Валерию , Вы волшебник ! Советую !!!
Алеся
Отличный доктор. Очень приятный, современный и доброжелательный. Довольна, что попала к нему.
Я прошла у Валерия курс лечения неврозов. За 4 сеанса мы проработали большое количество детских травм и результат я отчётливо вижу в повседневной жизни. У меня во многом поменялось мышление в позитивную сторону. И доктор помог найти ответы на многие вопросы, беспокоившие меня до терапии. Я немного опасалась гипнотерапии, но по итогу очень рада, что всё же решилась. Гипноз в разы мощнее и результативнее, чем я ожидала. Врача уверенно рекомендую. Отличный специалист и замечательный человек
Очень компетентный врач. Располагает к себе.
8,5
Миколаїв вул. Соборна 12 Б, 319 каб.
р.Центральный
У Центрі Практичної Психотерапії «Карат» веде прийом психолог, психотерапевт, гипнотерапевт, член східноєвропейської асоціації клінічних психологів і гіпнотерапевтів. У своїй роботі застосовує тільки сучасні методи і техніки лікування.
  • Кодування алкоголізму гіпнозом за 1 сеанс (16+): виїзд додому / 1 година 15 000
  • Кодування алкоголізму гіпнозом за 1 сеанс (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря / 1 година 8 000
  • Кодування алкоголізму гіпнозом за 1 сеанс (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку / 1 година 6 000
Працює з
Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00
5,6
Миколаїв вул. Адмірала Макарова, 11
р.Центральный
Медичний центр доктора Белашова Г. М. створений в 2003 році, спеціалізується на наданні допомоги в діагностиці та лікуванні захворювань в різних медичних напрямках, приділяючи особливу увагу наркології і косметології.
Миколаїв пр. Центральний, 96
р.Центральный
Наркологічний центр "ДАР" займається лікуванням різних форм залежностей традиційними і нетрадиційними способами. Приймає лікар: Негода Лидия Александровна
Працює з
Миколаїв вул. Потьомкінська, 44
р.Центральный
"Медичний центр" на Потьомкінських спеціалізується в області наркологічного лікування, позбавлення від різних залежностей, надає психологічну підтримку пацієнтам.