Косметичний пілінг в Києві (метро Житомирська)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи біля зуп. метро Житомирська
Пілінг краси (мигдальний) 550 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
подруга порадила звернутися до її косметолога, дала контакти. їздити мені дещо далекувато, але результат настільки класний, що це не проблема
Вита
После того, как стала ходить на косметологические процедуры к Неле Константиновне, моя кожа стала более эластичной и упругой, изменился цвет кожи, она стала более здоровой. Рекомендую этого специалиста всем, кто имеет проблемы с кожей.
Я нашла наконец своего косметолога! В руках Нели Константиновны чувствую себя надежно, не беспокоюсь, что с моим лицом сделают что-нибудь не так. Как женщины мы с ней хорошо друг друга понимаем и результат неизменно радует.
Rinata
У доктора - золотые ручки, просто нечего даже плохого сказать. Кололи Princess в губы. Я сразу почувствовала, что человек пришел в косметологию после гос. медицины. Вот такое заботливое, человечное отношение к пациентке сохранилось только там! Ни разу не почувствовала себя “ходящим кошельком”
Київ вул. Академіка Єфремова, 19 А (вхід з двору, салон краси Overage)
м.Академгородок 10 4 м.Житомирская 29 5
Кабінет косметолога Яременко Нелі Костянтинівни надає широкий спектр послуг в області косметології.
  • Пілінг краси (мигдальний) 550
Працює з
Ср: 10:00-20:00 Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-20:00

Косметичний пілінг в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Панаса Мирного, 17
м.Печерская 10 5 м.Кловская 15 10 м.Олимпийская 29 11
ANACOSMA — клініка пластичної хірургії та естетичної медицини, яка більше 22 років займає лідируючу позицію серед anti-age клінік. Головне завдання клініки ANACOSMA — допомогти пацієнтам знайти себе серед чужої краси, розкриття внутрішньої краси, способу, зберігаючи його індивідуальність.
  • Механічний пілінг
6,4
Київ вул. Володимирська, 9
м.Крещатик 20 12 м.Площадь Независимости 18 11 м.Золотые ворота 18 8
Спеціалізоване установа "МодЕст" - це салон краси, пропонує різні процедури як для жінок, так і для чоловіків.
  • Косметичний пілінг для обличчя
Київ вул. Бориса Гмирі, 12 Б
м.Позняки 14 6 м.Осокорки 15 3
Приватний косметологічний кабінет «Естетика» існує з 2000 року, спеціалізується на різних новітніх методиках оздоровлення та омолодження шкіри обличчя та тіла.
  • Ензимний пілінг Algologie
  • Відбілюючий пілінг Spotout (Toskani Cosmetics)
  • Perfeitopeel Martinex (Поверхневий пілінг)
  • Mindalicpeel Martinex (Мигдальний пілінг, гель)
  • Glycolicpeel Martinex (Гліколевий пілінг, 50% / 70%)
8,5
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарница 22 7 м.Левобережная 18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • Фітопілінг 630
  • Мигдальний пілінг 690