Сторінка 5. Виклик лікаря додому в Києві

Знайдено 90 клінік

Сб Нед Цілодобово
Віта
Дуже позитивні враження. Одразу видно що лікар, професіонал своєї справи. Призначив декілька аналізів, яких ніхто раніше не призначав. Підхід до дити хороший, син задоволений. Лікування ефективне, на інше і не розраховували. Дякую!
Ніна
Лікар мене вислухав, всі мої побажання і скарги, відповів на всі запитання. Мені сподобалася клініка. Якщо виникнуть якісь питання звичайно буду звертатися ще до цього висококваліфікованого професіонала. Рекомендую!
Вікторія
Досить досвідчена людина, це зрозуміло вже з розмови. Все пройшло добре, огляд теж. Дитина також задоволена спеціалістом! На даний момент проходимо курс лікування, призначений спеціалістом. Почуваємо себе значно ліпше! Прийдемо ще.
Артем
Я дуже задоволений лікарем. Професіонал, нормально все пояснила, і не стала розводити на гроші, пропонуючи додаткові обстеження. Для мене це принципово важливо. Так як я розуміюся на цьому, сам працюю в медичній сфері. Консультацією задоволений!
Київ вул. Драгоманова, 2 Б
м.Позняки 32 8 м.Харьковская 34 9
Багатопрофільний медичний центр "Натус" розпочав роботу в 2017 році, спеціалізується в області сімейної медицини, займається амбулаторним лікуванням як маленьких, так і дорослих пацієнтів. Тут працюють кваліфіковані лікарі. Застосовується індивідуальний підхід, уважне ставлення до пацієнтів.
Київ бул. Дружби народів, 21 (оф. 45)
м.Зверинецкая 4 1 м.Лыбедская 20 7 м.Днепр 50 10
Спеціалізований медичний заклад "Приватний кабінет психолога Боличева Є. В." надає допомогу пацієнтам з різного роду психічними розладами.
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції.
Добробут
Київ вул. Драгоманова, 21а
м.Позняки 14 3 м.Харьковская 18 5
З 2011 року веде прийом пацієнтів «Дитяча клініка на Лівому березі», що входить в мережу медичних закладів «Добробут». Прийом дітей і підлітків ведеться за 20 напрямками, що включає як звичні (педіатрія, неврологія, отоларингологія, стоматологія, офтальмологія, ендокринологія, хірургія, алергологія, гастроентерологія, дерматологія, гінекологія, урологія, фізіотерапія, ортопедія і травматологія), так і специфічні (логопедія, імунологія, кардіоревматологія, психологія, лікувальна фізкультура).
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16)
м.Лукьяновская 14 5 м.Контрактовая площадь 32 16
Діагностичний центр "Шаритель" створений в 2002 році, надає допомогу у всебічному обстеженні, встановленні діагнозу і призначення лікування за різними напрямками.
Київ пр-т Володимира Івасюка, 20
м.Минская 11 2 м.Оболонь 20 4
Багатопрофільний медичний центр "МедЛайн" пропонує пацієнтам широкий вибір послуг з діагностики захворювань, консультації фахівців з різних напрямків. Медичний центр має доросле та дитяче відділення.
Київ м. Вишгород, пр-т Шевченка, 9
Медичний центр "Аміда" - сімейна клініка, яка пропонує широкий спектр медичних послуг для дорослих і маленьких пацієнтів. У центрі працює великий колектив лікарів - професіоналів високого рівня, першої та вищої кваліфікаційних категорій.
Київ вул. Маршала Гречка, 1д
м.Сырец 20 16 м.Нивки 21 18
Сучасна клініка широкого профілю САНТЕ займається діагностикою та лікуванням з 21 напрямку. У багатопрофільній клініці САНТЕ до послуг пацієнтів стаціонар, включаючи операційну. Можливий виїзд фахівця додому. Лікарями розроблені комплексні програми з лікування різних захворювань, встановлено сучасне медичне обладнання.
Київ вул. Білоруська, 11 (1-й поверх, кабінет №2)
м.Лукьяновская 9 3 м.Дорогожичи 26 6
"Приватний кабінет доктора Дяченко" - це центр, що займається терапевтичним лікуванням хвороб. Клініка надає як індивідуальні консультації, так і виїзди за викликом і попереднього запису на будинок і в офіс для огляду працівників.
Київ вул. Михайла Коцюбинського, 8а
м.Университет 11 9 м.Золотые ворота 12 6 м.Площадь Украинских героев 20 8
Медичний центр ЛиДиКо був заснований в 1995 році. Він має вузьку спеціалізацію лікування дисфункцій товстої кишки. У клініці практичну діяльність ведуть висококваліфіковані проктологи, ендоскопісти і гастроентерологи з великим досвідом лікувальної практики