Сторінка 3. Виклик лікаря додому в Києві

Знайдено 90 клінік

Сб Нед Цілодобово
Николай
Начал свое лечение у Тараса Ивановича с вызова на дом, сейчас все хорошо
Снежанна
Дуже хороша! Як фахівець, вона з великим багажем знань. Уважно подивилася і обстежила. Я залишилася дуже задоволена. Дитині також сподобався цей лікар. Після прийому виписаного лікування, донька, почуває себе значно краще. Рекомендую!
А.
Дуже сподобалася лікар. Уважно вислуховує. На макеті показала, і розповіла, що відбувається з організмом при тому чи іншому захворюванні. Ліки виписала недорогі, як часом роблять інші лікарі. Продовжуємо у неї лікуватися. Рекомендую
Александра
Хочу со всеми поделиться, с честным отзывом! Посетила недавно "клинику" на ул. Бастионная, 2/1. Это просто ужас!!! Чистая "кладовка". У врача просидела больше полу часа. Описала все свои болезни и нынешнее состояние. На что мне все время улыбались, и шутили. Я не знаю каким методом лечения,лечит доктор Тарковская О.В. Мне она прописала анальгин и солевые растворы. Послушав мои легкие,((Я сильно кашляла) сказала все чисто...Хотела она воспользоваться пульсометром, так он не работал. Так еще и вытянула батарейки и начала тереть их ох вещи, руки..в итоге отбросила его в сторону и сказа "ну и ладно" О чем можно говорить дальше?! В итоге, я пошла к другому специалисту, и у меня обнаружили ОСТРЫЙ БРОНХИТ. Стыдно за таких людей! Врачами их не назовешь!
Київ вул. Харківське шоссе, 121 (корпус мед. університету, каб 402)
м.Вырлица 26 12 м.Харьковская 31 10 м.Бориспольская 27 8
Консультація, фізикальне обстеження, проведення функціональних проб необхідних для підбору терапії при лікуванні складних форм гіпертонії (нормалізація артеріального тиску до нормальних показників), серцевої недостатності, аритмії та інших серцево-судинних і терапевтичних хвороб Лікування складних форм гіпертонії, серцевої недостатності, аритмії та інших серцево-судинних і терапевтичних хвороб
  • Виклик додому 3 000
Київ вул. Бойчука, 1/2
м.Зверинецкая 9 4 м.Лыбедская 33 11
Сучасна клініка сімейної медицини з денним стаціонаром та аптекою, що забезпечує доступну діагностику і лікування основних захворювань під одним дахом.
  • Виклик лікаря додому от 850
7,9
Київ вул. Кудряшова, 20 А
м.Вокзальная 21 7 м.Университет 39 13
Багатопрофільний медичний центр "Кіндермед" пропонує широкий вибір лікувально-діагностичних процедур з багатьох напрямків медицини. Лікування проводиться амбулаторно, при необхідності стаціонарної терапії медцентр співпрацює з Дорожньої клінічної лікарнею.
7,4
Київ вул. Бажана, 14/18 (оф. 146)
м.Осокорки 11 3
Медичний центр «MEDIX» надає послуги по забезпеченню терапевтичної допомоги населенню, проводить лікування різних захворювань внутрішніх органів, виконання медичних маніпуляцій у дорослих вдома.
  • Первинна консультація лікаря-терапевта вдома 150
  • Повторна консультація лікаря-терапевта вдома 100
  • Виклик лікаря-терапевта додому з 20.00 до 08.00 300
  • Виклик лікаря-терапевта додому у вихідні, святкові дні 300
Київ с. Лютіж, вул. Вітряного, 69 А , Вишгородський район
Клініка "Інновація" спеціалізується на проведенні діагностики та лікування онкологічних захворювань. Установа працює з 2009 року, тісно співпрацюючи з європейськими колегами. Фахівці клініки надають такі медичні послуги: комплексна діагностика онкологічних захворювань; пластична та реконструктивна хірургія; реконструкція грудей; онкогінекологія; лікування раку; психологічна допомога пацієнтам.
  • Виклик лікаря додому
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 А
м.Шулявская 10
  • Виклик терапевта/сімейного лікаря додому 1 200
Київ
6,7
Київ вул. Урлівська 23-Г
м.Позняки 31 7
Медичний центр Дитина — багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, фахівці якого готові надати кваліфіковану допомогу дітям до 15-ти років. Центр працює щоденно. Завдяки злагодженій роботі персоналу, знанням і вмінням знайти індивідуальний підхід до кожного малюка, дитина не відчуває дискомфорт і страх. Стаж співробітників досягає 18-ти років. Вони регулярно проходять стажування за кордоном, а за основу надання допомоги взяті принципи західних центрів.
6,7
Київ вул. Печенізька, 16
м.Лукьяновская м.Тараса Шевченко
Центр спеціалізується на наданні послуг (діагностика, лікування, реабілітація та психологічний супровід) людям із залежностями, психічними розладами та потребуючим психологічної допомоги: консультація, діагностика стану пацієнта; лікування пацієнтів із залежностями (обрив вживання ПАР, медикаментозна та психологічна допомога весь курс лікування); лікування пацієнтів із психічними розладами (медикаментозна допомога, консультування, корекція на всіх етапах); реабілітація за різними програмами людей із залежностями та психічними розладами; психологічна допомога; досвідчені та кваліфіковані фахівці; преміальна якість послуг.
  • Виїзд в межах Києва 500
  • Виїзд в Київську область (залежно від відстані) от 700
  • Консультація, Виїзд в межах Києва 2 000
  • Консультація, Виїзд в Київську область 2 000
6,2
Київ вул. Бердичівська, 1
м.Лукьяновская 7 2 м.Политехнический институт 21 15
Американський медичний центр надає послуги за декількома напрямками. Медзаклад співпрацює з багатьма зарубіжними медичними організаціями. Надання послуг проводиться за американським протоколам згідно з стандартамм західної медицини. У клініці працюють вітчизняні та зарубіжні фахівці, що мають американську акредитацію. Персонал володіє кількома іноземними мовами.