Лікування пародонтита в Києві (метро Вирліца)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Вирліця
Лікування пародонтита «Дент Лайф С, стоматологическая клиника» 174 грн
Лікування пародонтита «Дент Арт (DentArt), стоматологическая клиника на Харьковском шоссе» 750 грн
4,0
Знайдено 5 клінік

Тамара
Володимир Степанович чудовий лікар, професіонал, фанат своєї справи. Рекомендую
Анжелика
Огромная благодарность коллективу стоматологии "Денталика" за высокий уровень профессионализма и индивидуальный , очень приятный , подход к нашей семье. Спасибо Елене Олеговне Малевич - она спасла нашу дочь от удаления зуба, предлагаемое другими клиниками и благодаря ей у Мари правильный прикус и замечательная улыбка)), Эйсмунду Анатолию Петровичу и его помощнице Сулим Надежде за высококачественное протезирование и выход из сложной ситуации с отличным результатом и за консультацию и лечение при ушибе передних зубов у супруга . Спасибо за поддержание наших зубок в прекрасном состоянии Павличенко Анастасии!!! С огромной благодарностью, семья Десятерик.
Александр Полозун
Что говорить, профессионалы своего дела!
Анютка
Я кофеман, а потому приходится чистить постоянно зубной камень. Денталика расположена недалеко от моей работы, и потому записаться сюда проблем никаких нет. Специалисты этой клиники определенно знают толк в своей работе, потому им можно смело довериться.
Київ вул. Декабристів, 3
м.Харьковская 11 5 м.Вырлица 13 10
Спеціалізована клініка "Стоматологія доктора Дерманського" надає стоматологічну допомогу пацієнтам в декількох напрямках.
Київ вул. Тростянецька, 5
м.Харьковская 24 4 м.Вырлица 28 13
Стоматологічна клініка "Денталика" надає допомогу в лікуванні зубів і діагностиці проблем ротової порожнини, відновлює цілісність і функціональність зубного ряду.
4,3
Київ вул. Ревуцького, 42 В
м.Харьковская 3 1 м.Вырлица 17 9 м.Позняки 19 2
Спеціалізована стоматологічна клініка "Дент Лайф" розпочала функціонувати в 1998 році. Серед пріоритетів установи — безпека пацієнтів.
3,7
Київ вул. Ревуцького, 9
м.Харьковская м.Позняки м.Вырлица
Дент Арт (DentArt) — мережа стоматологічних клінік, фахівці яких є професіоналами своєї справи. Вони мають великий досвід роботи і не зупиняються в навчанні і здобутті нових навичок. Приймає лікар: Осипова Тамара Юрьевна
3,3
Київ Харківське шосе, 56
м.Харьковская м.Вырлица м.Позняки
DentArt — стоматологічна клініка на Харківському шосе, яка входить в мережу центрів з надання лікувально-діагностичних послуг при патології зубів і ясен.