Мезотерапія в Києві (метро Видубичі)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи біля зуп. метро Видубичи
Мезотерапія «Доктор Сэм (Doctor Sam), клиника на Новопечерских Липках» 1500 грн
Мезотерапія «Сити Клиника (Сіті Клініка) на Науки» 600 грн
Знайдена 1 клініка

Марина Н.
Була сьогодні на прийомі: все пройшло досить легко і комфортно. Спеціаліст зуміла пояснити все лаконічно: з твердою впевненістю можу стверджувати, що компетентна у своїй справі. Побільше б таких відкритих і чуйних лікарів! Рекомендую!
Володя
Лікар сподобався саме тим, що дуже зрозуміло мені все розповіла і пояснила яка у мене проблема. Була у лікаря перший раз, і залишилася у захваті від роботи фахівця. Цього спеціаліста, мені рекомендували пацієнти, які вже були у лікаря.
Maryna
Все було чудово, все добре. Всім задоволені. Ставлення лікаря, і сам візит пройшли на всі сто відсотків відмінно. Фахівець добрий, уважний, все пояснив, призначив аналізи. Професіонал своєї справи. Неодмінно прийдемо ще! Дякую лікарю!
Павла
Були в перший раз, враження хороші. Призначила аналізи, а після і лікування. Плануємо поїхати на коригування після здачі повторних аналізів. Ми ще будемо звертатися. Зорієнтувалася в діагнозі відразу, толково все пояснювала. Дякую!
Сити Клиника
Київ пр-т Науки, 30
м.Демеевская 21 9 м.Голосеевская 24 9 м.Выдубичи 40 17
Спеціалізована профільна сучасна "Сіті Клініка" працює в трьох основних напрямках медицини: ендокринологія, гінекологія та репродуктологія, хірургія одного дня.
  • Мезотерапія волосяної частини голови (без вартості препарату) 600

Мезотерапія в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Пушкінська, 11 (прийом у клініці Линлайн)
м.Театральная 2 1 м.Золотые ворота 4 1 м.Площадь Независимости 12 7
Приватний кабінет доктора Колягіна Е. А. займається усіма видами косметологічних послуг. У кабінеті веде прийом лікар-дерматолог-косметолог. В кабінеті проводяться основні процедури, спрямовані на лікування шкірних захворювань, оздоровлення і омолодження шкіри обличчя. Приймає лікар: Колягина Евгения Александровна
  • Усунення темних кіл під очима
  • Мезотерапія лікування пігментації
  • Мезотерапія (розтяжки, шрами, рубці, в'яла шкіра, бульдогів щічки)
  • Мезотерапія (зона брів)
8,2
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10
м.Левобережная 7 2 м.Дарница 16 10 м.Гидропарк 26 5
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Нова" використовує широкий діапазон діагностичних і терапевтичних послуг для виявлення і лікування різних захворювань. Провідні напрямки роботи медцентру: акушерство і гінекологія, педіатрія, терапія, кардіологія, гастроентерологія, урологія, проктологія, ендокринологія, хірургія, дерматокосметологія і отоларингологія. У центрі працюють висококваліфіковані фахівці, кандидати медичних наук.
  • Гомеопатична мезотерапія 2 450
  • Мезотерапія Флосаль HSR (1 мл) 3 600
  • Мезотерапія Флосаль SR (1 мл) 3 800
  • Мезотерапія Флосаль SВ (1 мл) 3 780
Київ вул. Бориса Гмирі, 12 Б
м.Позняки 14 6 м.Осокорки 15 3
Приватний косметологічний кабінет «Естетика» існує з 2000 року, спеціалізується на різних новітніх методиках оздоровлення та омолодження шкіри обличчя та тіла. Приймає лікар: Бикасова Татьяна Александровна
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів)
  • Мезотерапевтична процедура TKN HA Oligovit
Київ вул. Срібнокільська, 1 А
м.Позняки 7 6 м.Осокорки 18 6
Медичний центр "Newmedical" створений в 2008 році, надає допомогу у виявленні та лікуванні різних захворювань по 7 напрямках загальної медицини.
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) от 700