Сторінка 5. Точковий масаж голови в Києві

Знайдено 65 клінік

Сб Нед Цілодобово
Хорошая клиника, отзывчивый персонал. Главное, решили мою проблему!!!
Ганна
Мені 61-й. Живу в селі. Перелік діагнозів за десяток. Сама далеко не ходила. Минулого літа пережила мікроінсульт. Місяць, як лікуюсь. Лікарі чудові. Дуже вдячна Нінель Іванівні, Анжеллі. Масажистам- Рошану та Олексію. Всьому персоналу. Почуваюсь набагато краще, почала ночами спати. Захотілось жить. Рекомендую всім, хто зневірився і втомився від нашої хімічної медицини.
Дарья
Оксана , очень приятный и нежный мастер . Я осталась довольна ее заботой о моем теле)
Была на приеме у Дениса Алексанровича. Доктор очень приятный и внимательный, распологает к себе. На все интересующие вопросы отвечает понятно и подробно, не пытается навязывать свое мнение. После приема решила делать операцию по увеличению груди у него и не пожалела. Прошло уже две недели после операции. Чувствую себя хорошо, результат радует, хотя еще продолжается реабилитационный период. Денис Александрович очень внимательный и всегда интересуется самочуствием. Надеюсь и дальше все будет отлично. Всем рекомендую доктора.
Київ вул. Драгоманова, 40е
м.Позняки 15 5 м.Харьковская 15 5
Медичний заклад "Аюрведа 192" успішно поєднує традиційні методики лікування та аюрведичні процедури. Дії лікарів спрямовані на усунення глибинної причини дисгармонії в організмі. Всі фахівці центру мають медичну освіту і вищу кваліфікаційну категорію.
Київ вул. Підвисоцького, 19
м.Зверинецкая 11 6 м.Лыбедская 31 13
Спеціалізований медичний центр "Авен Про" - заклад, в якому виявляються діагностичні та лікувальні послуги різного профілю, а також надається сприяння для консультації або лікування за кордоном, якщо в цьому виникає необхідність. Фахівці клініки мають багаторічний досвід лікарської практики. Основна спрямованість клініки - пластична хірургія. Приймає лікар: Шаповал Алекс
Київ с. Воропаєв, вул. Київська, 100
Багатопрофільний медичний заклад "Сосновель" — це санаторно-реабілітаційний центр, в якому займаються діагностування, лікуванням та реабілітаційними заходами після перенесених патологій.
Київ вул. Костянтинівська, 73
м.Тараса Шевченко 8 6 м.Лукьяновская 34 18
Спеціалізована клініка "Центр зцілення людини Кожум'яка" почала функціонувати з 2011 року. Профіль установи - болі в спині і супроводжуючі їх хвороби. Фахівці центру використовують у своїй лікарській практиці як вітчизняні та зарубіжні методики лікування, так і авторські.
Працює з
Вт: 14:00-20:00 Ср: 14:00-20:00 Чт: 14:00-20:00 Пт: 14:00-20:00 Сб: 10:00-15:00
Київ вул. Драгомирова 2а
м.Зверинецкая
MuitiMed — це першокласна клініка естетичної медицини в Україні. Наша мета – краса і здоров'я кожного пацієнта. Anti-age методики та міжнародні протоколи лікування! Супер сучасне та унікальне обладнання.
3,7
Київ пер. Бархатний, 2
м.Житомирская 13
Медична допомога — це спеціалізований медичний центр, що надає многопрофільні послуги. Лікувальна установа надає комплексну допомогу за основними напрямками. У штаті працюють лікарі, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та використовують на практиці оновлені техніки, що є гарантом отримання якісного результату. Техніко-медичне забезпеченням преміум класу направлено на надання кваліфікованої допомоги.
3,0
Київ вул. Саксаганського, 54/56
м.Университет 17 8 м.Вокзальная 23 8 м.Дворец спорта 16 4
Центр здоров'я Solard — медична установа, фахівці якої надають кваліфіковану допомогу у відновленні фізичного здоров'я і стабілізації психоемоційного стану.