Точковий масаж голови в Києві (метро Палац спорту)

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти біля зуп. метро Палац спорту
Точковий масаж голови «Gold laser (Голд лазер)» 450 грн
Точковий масаж голови «Солард (Solard), центр здоровья» 700 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Лариса
Наважилася на транскон.юктивальну блефаропластику,під очима були грижі,які виглядали негарно. Шкодую лише про те, що не зробила це раніше. Щиро вдячна і хірургу і всьому колективу.
Аврора
Лікар добре відноситься до пацієнта. Не дивиться, як на грошовий мішок. Була на першому сеансі "кріо-видалення" бородавок. Все було дуже акуратно зроблено. Скоро йду на другий сеанс. Так як після першого не всі пішли, так як деякі запущені.
Мика
Результатом консультації дуже задоволений! Лікар дуже кваліфікована і уважна, дає слушні поради. Після детального обстеження прийду до неї за лікуванням і рецептом. Всім рекомендую! Таких лікарів. вже мабуть не знайдеш!
Варсавия
Лікар професіонал своєї справи. Я записалася на прийом за рекомендаціями своїх знайомих. Візит виправдав всі очікування. Лікар справжній фахівець у своїй сфері. Все чітко, ясно, та по справі. Ліки ефективні. Зараз значно краще. Рекомендую!
Благомед
Київ вул. Еспланадна, 20 (4 поверх, каб. 417)
м.Дворец спорта 1 1 м.Площадь Украинских героев 5 4 м.Крещатик 18 12
Київська клініка "Благомед" є багатопрофільною. Штат працівників клініки складається з досвідчених фахівців, лікарів вищої категорії, кандидатів медичних наук. Пацієнтам виявляються наступні медичні послуги: консультації лікарів: педіатра; гінеколога; уролога; невролога; гастроентеролога; ендокринолога; отоларинголога; ультразвукові дослідження; лікувальний масаж.
Клініка "Gold Laser" спеціалізується на естетичній медицині, лазерних косметологічних процедурах, пластичної хірургії. Фахівці клініки надають такі послуги: естетична хірургія: маммопластика; пластика тіла та обличчя; лікування облисіння; інтимна пластика; лазерні процедури: ліфтинг; епіляція; фотоомолоджування; ліквідація розтяжок; дерматологія: ікування акне; усунення рубців і шрамів.
3,0
Київ вул. Саксаганського, 54/56
м.Университет 17 8 м.Вокзальная 23 8 м.Дворец спорта 16 4
Центр здоров'я Solard — медична установа, фахівці якої надають кваліфіковану допомогу у відновленні фізичного здоров'я і стабілізації психоемоційного стану.