Коагулограма в Києві (метро Тараса Шевченко)

Коагулограма «Моя семья, клиника современной гинекологии и урологии» 350 грн
Коагулограма «Виктория, клиника генетики репродукции» 290 грн
Коагулограма «АДОНИС (ADONIS), хирургическо-диагностический центр на Подоле» 1867 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Леся
Хочу подякувати хірургу Климнюк Івана Сергійовича за його професіоналізм і увагу. Він хоч і молодий лікарь, але дуже досвідчиний. Я оцінюю по своїм відчуттям після операції. Бажаю всім здоров’я, але якщо занедужали, то нехай вас лікують тільки професіонали !!!
Максим
Благодаря доктору я наконец-то избавился от заболевания, которое не мог вылечить уже несколько месяцев. Спасибо за оказанную помощь!
Катерина
Замечательный доктор! Обьясняет каждое свое назначение, очень внимательный! Болела нога после травмы сильно, а после назначенного им лечения боль наконец-то понемногу стала уходить. Спасибо
Анастасия
Большое спасибо за оказанную помощь!!!
ADONIS
АДОНІС (ADONIS) — це сучасний хірургічно-діагностичний центр на Подолі, який надає комплексні послуги для пацієнтів з усієї України. На території клініки використовується сучасне технічне оснащення класу «Люкс». Передові технології та регулярне оновлення обладнання спрямовані на отримання якісного результату.
Київ вул. Волоська, 50/38 (вхід з боку вул. Введенській)
м.Контрактовая площадь 7 3 м.Тараса Шевченко 10 5
Багатопрофільна клініка "Моя сім'я" спеціалізується на проблемах гінекології та урології, виконує діагностику та лікування різних захворювань за 17 основними напрямками. У штаті клініки є гінеколог, уролог, ендокринолог, психіатр-психотерапевт, невропатолог, кардіолог, гастроентеролог, дерматолог, педіатр, ортопед-травматолог, дитячий психоневролог, масажист. Це досвідчені фахівці, деякі мають науковий ступінь.
Клініка генетики репродукції "Вікторія" створена в 2007 році, займається лікуванням безпліддя, працює в області репродуктивних технологій. Фахівці центру ведуть активну науково-практичну діяльність, мають високий рівень професійної підготовки.