Аналіз крові на паратгормон в Києві (метро Тараса Шевченко)

Паратгормон 165 грн
Знайдено 3 клініки

Наталія
Дружня атмосфера, клініка європейського рівня, але насамперед людяність і професіоналізм лікарів.Окрема подяка Марухно Валерію Васильовичу, многая літа
Леся
Хочу подякувати хірургу Климнюк Івана Сергійовича за його професіоналізм і увагу. Він хоч і молодий лікарь, але дуже досвідчиний. Я оцінюю по своїм відчуттям після операції. Бажаю всім здоров’я, але якщо занедужали, то нехай вас лікують тільки професіонали !!!
Лілія
Дуже досвідчений та уважний лікар!!! Вивчає проблему до дрібниць. Компетентний, висококваліфікований. Була у багатьох лікарів, але саме цей лікар допоміг. Рекомендую!!!
Лікар дуже уважний, співчутливий і кваліфікований. Я залишилася задоволена прийомом. Продовжую лікування, та вже відмічаю поліпшення свого самопочуття. Низький Вам уклін за проведену роботу, та Ваші знання! Щиро вдячна!
Київ вул. Олексія Терьохіна, 4 , Антифіївка
м.Почайна 27 7 м.Тараса Шевченко 34 7
АМЦ "Мудрий Лікар" — клініка, яка надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг за такими напрямками: лікування безпліддя, ведення вагітності та оперативна гінекологія. У центрі також можна записатися на прийом до педіатра і уролога.
ADONIS
АДОНІС (ADONIS) — це сучасний хірургічно-діагностичний центр на Подолі, який надає комплексні послуги для пацієнтів з усієї України. На території клініки використовується сучасне технічне оснащення класу «Люкс». Передові технології та регулярне оновлення обладнання спрямовані на отримання якісного результату.
4,3
Київ вул. Герцена, 17/25
м.Лукьяновская 16 7 м.Дорогожичи 21 8 м.Тараса Шевченко 41 14
Спеціалізацією «Клініки Апаратної Косметології» СіАйСі є естетична медицина. Центр спеціалізується на проведенні діагностичних, фізіотерапевтичних, гінекологічних процедур. Клініка забезпечена сучасною апаратною базою для виконання всіх процедур (техніка COMPEX, VIDA, Medilab тощо). Персонал гарантує пацієнтам повну анонімність.