Електроміостімуляція в Києві (Святошинський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі фізіотерапевти у Святошинському районі
Електроміостимуляція (30хв.) 500 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Бакуновський Андрій Олександрович
Це не просто лікар, це Шерлок Холмс від медицини. Дякую!
Гусак Виталий Витальевич
Я очень благодарен врачу Вадиму Николаевичу Харитончуку, за оказанную помощь в лечении моей болезни (хронический простатит) и проделанной операции. Мое состояние стабильно и тот дискомфорт который я ощущал до лечения преодолен. Моя оценка профессиональной работы этого врача - отлично.
Специалист высшего уровня, Рекомендую
Юля
Не пишу отзывы, но вдруг, кому-то он поможет определиться, врачей много и обращалась я к многим, и в частные клиники и в государственные, у меня проблема непроходимости труб, но мы очень хотели малыша, сначала операция лапоросаопия, не помогло, затем гистероскопия и ЭКО, и вот теперь мы родители!хочу отметить профессионализм Короп Златы Анатольевны, так как я забеременела с первой попытки ЭКО, а это очень крутой результат, отличный хирург, четко, без сентиментов, нужно просто делать все что она говорит и у Вас все получиться, ей правда, можна доверять!
8,2
Київ вул. Івана Крамського, 9
м.Житомирская 12 5 м.Святошин 21 10
Oxford Medical Ilaya — це сучасний медичний центр з великим відділенням репродуктивної медицини, а також поліклінікою для дорослих та денним стаціонаром. Тут встановлено нове діагностичне та лікувальне обладнання експертного класу.
  • Електроміостимуляція (30хв.) 500
Київ, м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)
Київ, вул. Оболонська Набережна 1, корпус 2
м.Оболонь 36 7 м.Почайна 35 11

Електроміостімуляція в лікарнях в інших районах Києва

5,7
Київ вул. Воровського, 22 (Бульварно-Кудрявська)
м.Золотые ворота 15
  • Електро-міостимуляція 1 сеанс 300
8,2
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м.Почайна 9 4 м.Оболонь 22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • (EMS) Електроміостимуляція (1 зона 1 сеанс) 500
  • (EMS) Електроміостимуляція (1 зона 5 сеансів) 2 250
  • Електроміостимуляція (1 зона 10 сеансів) 4 350
Київ вул. Левка Лук’яненка, буд. 21/14
м.Минская
В Центрі неврології займаємось проблемою гострого та хронічного больового синдрому, також лікуванням депресивних та тривожних порушень, розладів вегетативної нервової системи, панічними нападами, наслідками перенесених гострих порушень мозкового кровообігу, наслідками перенесених нейроінфекцій (в тому числі – COVID-19), хронічною ішемією мозку, захворюваннями периферичної нервової системи, розсіяним склерозом, міастенією, епілепсією, бічним аміотрофічним склерозом та іншими захворюваннями нервової системи. Більш ніж 10 років вузькоспеціалізовано займаємось проблемою порушень рухів та порушень пам’яті, тобто – екстрапірамідними та нейродегенеративними захворюваннями центральної нервової системи (хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера та інші). Одні з перших в Україні почали використовувати сучасний метод профілактики мігрені – моноклональні антітіла (анті CGRP-терапія).
  • Електроміостімуляція 250
6,7
Київ вул. Князів Острозьких (Московська), 46/2
м.Печерская м.Кловская м.Арсенальная
  • Електроміостимуляція (30хв.) 500
Київ, м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)
Київ, вул. Оболонська Набережна 1, корпус 2
м.Оболонь 36 7 м.Почайна 35 11