Визначення інсуліну в крові в Києві (Солом'янський район)

Определение инсулина в крови «Кабинет хирурга, проктолога, эндоскописта Орлова А. А.» 150 грн
Знайдено 2 клініки

Наталия
Делала сегодня УЗИ Доплер почек. Профессионализм врача чувствуется моментально.
Врач замечательный! Много лет у нее обследуюсь. У нее отличный подход к пациентам, всегда чувствую заботу а это не мало важно. Лечением довольна и благодарна за ее труд!
Здравствуйте! Хочу сказать что Людмила Ивановна замечательный врач! Я у нее уже обследуюсь много лет
Вікторія
Лікар від Бога.Щиро вдячна за лікування. Петро Іванович-майстер своєї справи. Рекомендую всім знайомим.
Оптима-фарм
4,1
Київ вул. Солом'янська, 33
р.Соломенский
Спеціалізований медичний центр "Оптима-фарм" на Солом'янській займається лікуванням захворювань репродуктивної системи у жінок, використовує ефективні методи лікування патологій шийки матки, малоінвазивні оперативні втручання. Кваліфіковані фахівці медцентру застосовують новітні технології, всі послуги надаються на сучасному обладнанні.
Київ вул. Саксаганського 60
м.Вокзальная 39 15 м.Демеевская 56 19 м.Олимпийская 59 16
Приватний хірургічний кабінет Олексія Орлова надає лікувально-діагностичні послуги в області проктології, хірургії та ендоскопії амбулаторно та вдома у пацієнта.
  • Визначення інсуліну в крові 150