Лікування безсоння в Києві (Солом'янський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти в Солом’янському районі
Лікування безсоння «Клиника доктора Василевича» 3700 грн
Знайдено 3 клініки

Я доктором очень довольна.Он многих моих знакомых поднял на ноги.Люди разные.И мнения разные.
Дуже професійно, комфортно. Відчувається що працює професіонал, який розуміється на тому про що розповідає. Відповіла на всі питання, ретельно подивилася, обстежила, приділила достатньо часу. Спеціалістом задоволена! Дякую!
Вероніка
Мені сподобалася оперативність у вирішенні питання! З дітьми важко працювати, але лікар має досвід у цій сфері. Було проведено рентген, призначено лікування. Спеціаліст, був уважним і доступно все пояснював. Неодмінно прийдемо ще!
Мені все сподобалося, мене все влаштувало. Хороший спеціаліст, все пояснила, все розповіла. Працює з сучасними інструментами. Надала вичерпну консультацію. У мене питань не залишилося. Я всім задоволена. Буду рекомендувати всім друзям.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1в
м.Шулявская 5 2 м.Политехнический институт 19 4
Клініка Viva (Віва) на м. Шулявська з великим досвідом роботи, яка надає медичне багатопрофільне обслуговування українським і іноземним громадянам. Клініка укомплектована сучасним обладнанням для виконання амбулаторних маніпуляцій і методів лікування різних захворювань.
Київ пр-т Повітрофлотський, 52
м.Вокзальная 43 12 м.Васильковская 22 м.Олимпийская 26
Сучасний медичний центр «Сімейний лікар» з 2011 року надає пацієнтам різноманітні медичні послуги. Це інноваційні методи діагностики та лікування: іридодіагностика (встановлення хвороби по очах), вегето-резонансне тестування організму, духовні та психологічні практики, гомеопатія, рефлексотерапія масаж.
4,3
Київ вул. А. Шовкуненка, 3
м.Вокзальная 19 9 м.Олимпийская 45 22
Медичний заклад є багатопрофільним. Воно об'єднує фахівців різних спеціалізацій. У клініці доктора Василевича пацієнт має можливість вибрати контрактну або безконтрактний схему лікування.