Склеротерапія гемороїдальних вузлів в Києві (відкриті по нед. клініки)

4,0
Знайдено 10 клінік

Сб Нед Цілодобово
Володимир Захарченко
Хірург Олесь Андрій Євгенович професійно та успішно провів складну операцію на вентральній килі. Золоті руки. Також дуже уважний в післяопераційний період. Дуже вдячний за його працю. Рекомендую цього хірурга.
Іра Цай
Хочу висловити величезну подяку лікарю Хірургу – Ендокринологу вищої категорії Белану Миколі Васильовичу за оперативну якісно проведену операцію! Лікар від Бога! Дуже добрий, уважний та чуйний!! Завжди приходив і питав про самопочуття та підтримував на протязі всього часу! Після операції підтримує зв'язок і завжди підкаже з питань! Дякую Вам за ваш професіоналізм !Дякую долі що потрапила саме до Вас!
Алла
Супер врач. Очень довольны!
Юлія
Провів бездоганну операцію на коліні,чудовий результат! Лікар кваліфікований, володіє сучасними технологіями, підвищує свій рівень знать! Дуже ввічлива і приємна людина! Рекомендую звертатися лише до Юрчішина!
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харьковская
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • Склерозування гемороїдального вузла 2 000
Київ м. Васильків, вул. Соборна, 66
Медичний центр Нова Медікал (Nоvа Medical) — сучасна клініка, в якій пацієнтів чекають високий рівень обслуговування, досвідчені лікарі та інноваційні методики лікування.
Київ вул. Кудрявська, 31/33 , Воздвиженка
м.Лукьяновская м.Золотые ворота м.Контрактовая площадь
Клініка "Доступний доктор" — багатопрофільний медичний заклад на Лук'янівці. Основні послуги, які надаються в клініці, — ультразвукова діагностика, гастроскопія, гінекологія, ендокринологія, дерматологія, кардіологія, ортопедія і травматологія, терапія, урологія. Також в клініці проводяться пластичні операції.
Cеть клиник "Амеда"
3,0
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
р.Святошинский
Сучасна багатопрофільна сімейна клинка Амеда на Софіївській Борщагівці з 2013 року займається діагностикою, лікуванням і профілактичними заходами в різних областях медицини для дітей і дорослих.