Сторінка 3. Клініки анестезіології в Києві (Шевченківський район)

Знайдена 31 клініка

Nina
Самий уважний і ласкавий лікар, у якого ми з донькою коли-небудь були. Уважно вислухала довгу, непросту, історію хвороби моєї дитини. Все пояснила докладно і дохідливо. Виписала дуже щадне лікування! Я в захваті. Знайшла свого лікаря!
Анна М.
Лікар дуже відповідальна в роботі з дитиною. Дуже професійна, та кваліфікована як лікар, та добродушна як людина. Призначення ефективно допомогли моїй дитині. Ми залишилися дуже задоволені відвідуванням. Прийдемо повторно!
Григорій
Дуже хороша людина! Знає як правильно допомогти травмованій людині. Болі у спині, інколи, бувають просто нестерпними. Але їх вдається позбутися, хоч не на довгий час, завдяки зусиллям цього лікаря. Дуже хороший спеціаліст! Рекомендую.
Наира
Відмінний фахівець! Уже не одноразово була у неї на сенсі масажу. Все допомагає. Євгенія Борисівна справжні знавець своєї справи. Не так давно, я отримала травму, і мені важко ходити через біль. Але після масажу посуває себе значно краще.
Спеціалізована клініка "Family dent" (Фемілі дент) - це центр стоматології, основним вектором діяльності якого є безболісне лікування зубів. Фахівці клініки використовують у своїй практиці тільки новітні та якісні матеріали.
Клиники сети "Альтернатива"
Київ вул. Драча, 3
м.Лукьяновская 21 5 м.Золотые ворота 21 9
Медичний центр "Альтернатива" на Некрасівській пропонує пацієнтам комплексну діагностику здоров'я, лікування безлічі хронічних захворювань без використання медикаментів. Лікування здійснюється за авторським методом головного спеціаліста клініки Тимченко О.В. Пацієнтів приймають лікарі різних напрямків: алерголог, дерматолог, вертебролог, гастроентеролог, косметолог, дерматолог, невролог, мануальний терапевт, педіатр і т.д.
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16)
м.Лукьяновская 14 5 м.Контрактовая площадь 32 16
Діагностичний центр "Шаритель" створений в 2002 році, надає допомогу у всебічному обстеженні, встановленні діагнозу і призначення лікування за різними напрямками.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні)
м.Дорогожичи 20 6 м.Лукьяновская 23 8
Інститут Репродуктивної Медицини - медустанова, де надаються послуги з діагностики, попередження та лікування патологій гінекологічної та урологічної сфери. Клініка володіє широким спектром сучасних технологій для терапії безпліддя у чоловіків і жінок. Приймає лікар: Ковельский Александр Витальевич
Акції
Київ вул. Назаровська, 7-Б
м.Университет 7 4 м.Вокзальная 7 4
Клініка Пластики та косметології "Аура" в Києві — це прогресивний медичний заклад, що спеціалізується на пластичній та лазерній хірургії. В арсеналі компанії представлено інноваційне обладнання, яке в поєднанні з сучасними методами терапії направлено на усунення дефектів шкірних покривів.
Київ вул. Кудрявська, 31/33 , Воздвиженка
м.Лукьяновская м.Золотые ворота м.Контрактовая площадь
Клініка "Доступний доктор" — багатопрофільний медичний заклад на Лук'янівці. Основні послуги, які надаються в клініці, — ультразвукова діагностика, гастроскопія, гінекологія, ендокринологія, дерматологія, кардіологія, ортопедія і травматологія, терапія, урологія. Також в клініці проводяться пластичні операції.
Київ вул. Жилянська, 12 А
р.Шевченковский
Krauss dent — це сучасна стоматологія для сім'ї та друзів. У нас працюють 80% лікарів вищої категорії. Саме вони вміють створювати мистецтво в стоматології та повертати усмішки пацієнтам. Сучасне обладнання, висока кваліфікація, сімейний затишок, зручне розташування і програма лояльності — це все стає передумовою до рекомендацій клініки своїм близьким та друзям
  • Аплікаційна анестезія 90
  • Безадреналінова анестезія 230
  • Інфільтраційна анестезія 200
  • Повторна анестезія 130
  • Провідникова анестезія 220
4,3
Київ вул. Коперника 29
м.Вокзальная 10 5 м.Университет 15 8
Спеціалізований стоматологічний центр "New Dent" займається лікуванням патологій порожнини рота. У клініці працюють кваліфіковані лікарі.
4,3
Київ пров. Бехтерівський, 13 (пов. 1)
м.Лукьяновская 18 5 м.Вокзальная 29 16 м.Почтовая площадь 32 15
Спеціалізована клініка "Дарсбері" функціонує на ринку стоматологічних послуг з 2003 року. Устаткування медичного центру — новітнього зразка.
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Златоустівська, 16
м.Вокзальная 17 8 м.Университет 18 10
Багатопрофільна клініка "Амедіа" на Златоустівській надає всебічну медичну допомогу для всієї родини, входить в мережу медичних закладів. У клініці працюють два основних відділення - дитяче та доросле. Більшість лікарів медзакладу мають вищу, першу або другу кваліфікаційну категорію, серед них кандидати наук в галузі медицини.