Сторінка 4. Сеанс психотерапії в Києві

Знайдено 52 клініки

Сб Нед Цілодобово
Юрій
Мені сподобалося те, що лікар, підійшла до проблеми комплексно, а не просто, прибрала симптоматику. Вона, задавала багато питань про мої хвороби, які могли спровокувати, поява даного захворювання. Це, мені сподобалося! Зараз краще.
Регина
Лікар все розповіла, пояснила. До цього я була у 5-ти інших лікарів, тільки вона поставила діагноз і призначила лікування, яке вже допомагає. Дуже задоволена, що потрапила до неї на прийом. Обов'язково прийду ще! Фахівця рекомендую!
Алёна
Людмила Витальевна,спасла мне сына!!!! Я Вам всю жизнь благодарна буду.Специалист высшей категории.СПАСИБО!!!!!!
Не могу не согласиться с мнением, что Инсайт Медикал лучшее многопрофильное учреждение города Киева, удобное расположение, квалифицированные врачи, приветливый персонал. Ребенок часто болел сначала обращались за консультацией к врачам, а потом делали лор-процедуру «кукушка», все прошло успешно. Клиника супер.
Київ пр-т Петра Григоренка, 13б
м.Позняки 19 4 м.Харьковская 33 4
Багатопрофільна приватна клініка «Інсайт Медікал» надає широкий спектр медичних послуг. Тут практикують фахівці за 15 напрямами в медицині. У клініці можна отримати консультацію в області акушерства та гінекології, кардіології, хірургії, психології, неврології, психіатрії, ендокринології та інших.
Київ вул. Маршала Гречка, 1д
м.Сырец 20 16 м.Нивки 21 18
Сучасна клініка широкого профілю САНТЕ займається діагностикою та лікуванням з 21 напрямку. У багатопрофільній клініці САНТЕ до послуг пацієнтів стаціонар, включаючи операційну. Можливий виїзд фахівця додому. Лікарями розроблені комплексні програми з лікування різних захворювань, встановлено сучасне медичне обладнання.
Клиники сети "Альтернатива"
Київ вул. Драгоманова, 31б
м.Харьковская 23 4 м.Позняки 10 2
Багатопрофільний медичний центр «Альтернатива» займається лікуванням патологій в таких областях медицини: вертебрології, неврології, ортопедії, мануальної терапії, терапії, дерматології, дієтології, офтальмології, педіатрії, урології, психотерапії, сексології, нетрадиційної медицини. Приймає лікар: Анисимова Ксения Александровна
Київ вул. Кропивницького, 18
м.Крещатик 15 7 м.Дворец спорта 13 10 м.Площадь Украинских героев 12 7
Спеціалізована установа "Кабінет приватного психотерапевта - доктора Дьяконова В. Н." займається професійною допомогою при різних порушення психічного характеру. У своїй діяльності лікар використовує тільки перевірені методики. Приймає лікар: Дьяконов Виталий Николаевич
Київ вул. Кудряшова, 7 (офіс 350)
м.Вокзальная 17 7 м.Дворец спорта 36 17 м.Олимпийская 37 11
Спеціалізоване установа "Центр психотерапії доктора Белова" - це психіатрична клініка, що забезпечує допомогу хворим з порушеннями психічного здоров'я. Функціонує вже більше 20 років. Серед кваліфікованих лікарів - доктор медичних наук. Приймають лікарі: Белов Олег Борисович, Буканова Татьяна Сергеевна, Елисеева Галина Борисовна
Клиники сети Eurospine
Київ вул. Чигоріна, 61
м.Печерская 10 2 м.Зверинецкая 13 6 м.Дворец Украина 26 9
Клініка «Eurospine» (Евроспайн) на Печерську надає допомогу пацієнтам з болями в хребті і суглобах. У медичному центрі ведуть прийом, реабілітолог, вертебрологи, масажисти, неврологи і ортопеди.
Київ вул. Хрещатик, 7/11 (каб. 306)
м.Площадь Независимости 7 7 м.Крещатик 7 7 м.Золотые ворота 16 4
Центр системної терапії "Баста" надає професійну психологічну та психотерапевтичну допомогу. Прийом пацієнтів здійснює лікар-психіатр, психолог, психотерапевт.
Київ вул. Кудрявська, 31/33 , Воздвиженка
м.Лукьяновская м.Золотые ворота м.Контрактовая площадь
Клініка "Доступний доктор" — багатопрофільний медичний заклад на Лук'янівці. Основні послуги, які надаються в клініці, — ультразвукова діагностика, гастроскопія, гінекологія, ендокринологія, дерматологія, кардіологія, ортопедія і травматологія, терапія, урологія. Також в клініці проводяться пластичні операції.
Київ вул. Раїси Окіпної, 2 (Готель "Турист", поверх 19, офіс 14)
м.Левобережная 2 4 м.Дарница 18 8
Спеціалізований Приватний кабінет психотерапевта-нарколога Таратухина Ю. А. надає допомогу пацієнтам з алкогольною, нікотиновою, ігровий, наркотичною залежністю.
Київ пр-т Правди, 19 а
р.Подольский
Багатопрофільний медичний центр «Меднайс» - це клініка, концепція якої будується на поєднанні професіоналізму, здобутого в державних медичних закладах, із комфортом та ефективністю приватної медицини. У клініці працюють лікарі з понад десятьох спеціалізацій: гінекологи, урологи, психіатри, психотерапевти, невропатологи, масажисти, масажисти-реабілітологи, проктологи, андрологи, сексопатологи, гомепати та хірурги.