Клініки подології в Києві ()

Можливо, вас цікавлять лікарі подологи на Позняках
Педикюр медичний апаратний частковий 800 грн
Знайдена 1 клініка

Єва
Вся моя сімʼя обслуговується в цьому медичному центрі: мій тато ходить до подолога Ірини Станіславівни, я ходжу на чистку до Віти Анатоліївни, мої подруги ходять. Моя мама та її знайомі відвідують дерматологів. Хто нічого не робить, той не помиляється. Цей бренд працює вже 13 років. Я бачу їх розвиток! Завжди будуть ті, хто заздритиме чужим успіхам. Я їм довіряю!
Микола
Дякую лікарю Урологу - Резнік Владислав за професійну та швидку допомогу в лікуванні хвороби. Відвідував центр на Осокорках, приємно вражений ввічливістю персоналу та гарним відношенням до пацієнтів
Victor Riabokon
Були на прийомі у хірурга Є. С. Погуляєва. Дуже задоволені виконанням оперативного втручання, відношенням до пацієнта та рівнем надання медичних послуг. Також хочеться приємно відзначити високий рівень роботи Адміністратора клініки. Дякуємо!
Ольга В.
Благодарность доктору Сигунову и мед центру Сенсави. Удаление полипа прошло быстро, операция была проведена на высоком уровне. Персонал клиники очень доброжелательный и отзывчивый. Очень приятно получать квалифицированную помощь и понимать, за что ты платишь деньги.
SENSAVI, сеть клиник
9,2
Акції
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки 7 6 м.Осокорки 18 6
Медичний Центр SENSAVI на м. Позняки надає допомогу кваліфікованих фахівців в області амбулаторної хірургії, естетичної гінекології, дерматології, дитячої дерматології, медичної косметології, трихолог, подології, лазерної епіляції, гірудотерапії, урології, рефлексотерапії (голковколювання). Ми гарантуємо комплексний підхід до лікування, затишну атмосферу і програму лояльності для постійних відвідувачів. Основна перевага мережі — високий професійний рівень персоналу, комплексний підхід до лікування, сертифіковане обладнання та вживані препарати. Приймає лікар: Рыбас Ирина Станиславовна
  • Педикюр медичний апаратний частковий 800
  • Педикюр медичний апаратний 1 000
  • Педикюр медичний з обр.лезвієм 1 200
  • Педикюр медичний апаратний, діабетична стопа 1 400
  • Тріщини на п'ятах, обробка (складність 1) 500

Подологія в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Антоновича, 72
м.Олимпийская м.Дворец Украина
Сучасний Центр естетичної медицини "BG-LAB" надає повний комплекс послуг в області косметології, трихолог, дерматології. Надає можливість пацієнтам не тільки відновити здоров'я і красу шкіри, волосся, тіла, але і зберегти результат на довгий час. Фахівці вищої кваліфікації, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками омолодження і оздоровлення. Приймає лікар: Вихлянцева Людмила Павловна
  • Консультація подолога первинна 350
  • Консультація подолога повторна 250
  • Апаратний медичний манікюр 750
  • Частковий медичний педикюр (1-2 ступінь) 550
  • Апаратний медичний педикюр 1 100
7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральная 12 15 м.Крещатик 11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань. Приймає лікар: Симоненко Сергей Александрович
Київ вул. Кловський узвіз, 7, БЦ Карнегі
м.Кловская 7 2 м.Арсенальная 13 4 м.Днепр 39 13
Медичний центр і СПА Bellezza (Белеза) надає пацієнтам широкий перелік послуг в області естетичної медицини. Провідні напрямки діяльності клініки - косметологія і дерматологія, дієтологія, гомеопатія, психологія, масаж, остеопатія, фізіотерапія і рефлексотерапія. Приймають лікарі: Воловская Ольга Дмитриевна, Зеленина Татьяна Владимировна
  • Консультація подолога 300
8,3
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б
м.Лыбедская 4 1 м.Дворец Украина 16 3 м.Зверинецкая 18 6
Смарт Медікал Центр м. Либідська — приватна багатопрофільна клініка для дорослих і дітей. Лікарі з більш ніж 45 напрямків. Денний стаціонар і хірургія одного дня. Рентген, аналізи, ендоскопія. Приймають лікарі: Ачкан Елена Николаевна, Атаманенко Татьяна Николаевна, Багиров Руслан Емильевич
  • Онлайн-консультація подолога 300
  • Консультація подолога 350