Зубна імплантація в Києві (метро Політехнічний інститут)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Політехнічний інститут
Зубная имплантация «Профидент (Profident), стоматология» 10000 грн
Встановлення імплантату ортодонтичного тимчасового (мікроімплантат) МСТ 3200 грн
Протезування на імплантаті (металокерамічна коронка )Megagen 10500 грн
Знайдено 9 клінік

Хочу сказать огромное СПАСИБО врачам стоматологической клиники "Буров клиник" и особенно АЛЕКСЕЮ ЛЕБЕДЕВУ за классную работу в установке и коррекции имплантов, поставленных не совсем удачно в другой клинике. Этот врач профессионально исправил все ошибки, быстро и качественно провел протезирование. Спасибо за отличную работу и приятное общение. Рекомендую всем эту клинику. С благодарностью, Елена.
Надя
Несколько дней мучалась с зубом, но таки заствила себя прийти и не пожалела. Полечили, боль ушла, теперь буду сюда ходить если что-то такое случится.
Страх посещений стоматолога пропал после первого визита в эту клинику. Отличный специалист Максим Витальевич! Отличная атмосфера и качественное обслуживание! Все на высочайшем уровне:лечение, обслуживание, все услуги. Вот когда посещение стоматолога в радость, а не кошмар.
Алексей
Очень благодарен Ольге Сергеевне!За ее искреннее,человеческое отношение и профессиональный подход и Работу!Она знает и умеет делать свою работу на высшем уровне!!!До нее,я очень боялся стоматологов!)Рекомендую,теперь я не боюсь)))
Спеціалізована клініка "Profident" надає своїм пацієнтам допомогу при самих різних зубних патологіях. Пріоритети медичного центру — впровадження сучасних методик за адекватну ціну.
  • Зубна імплантація от 10 000
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В , Шулявка
м.Шулявская 5 6 м.Политехнический институт 20 3 м.Берестейская 27 9
Стоматологічна клініка «Буров Клінік» розпочала роботу в 2017 році. Тут за допомогою новітнього обладнання здійснюється всебічна діагностика і лікування захворювань зубів, ясен. Лікарі клініки пройшли навчання та стажування в Європі, США та Японії. Для лікування використовуються сучасні стоматологічні матеріали вищої якості імпортних виробників.
  • Встановлення імплантату ортодонтичного тимчасового (мікроімплантат) МСТ 3 200
  • Встановлення імплантату ортодонтичного тимчасового (мікроімплантат) orthostore 4 200
  • BAUER'S Встановлення імплантату 10 500
  • OSSTEM Встановлення імплантату тимчасового (MS Provisional) 3 200
  • OSSTEM Встановлення імплантату для знімних протезів (MS Denture) 10 500
В Стоматологічній клініці «DR. KOZAK» лікарський склад постійно вдосконалює свої навички шляхом відвідувань всіх актуальних лекцій, курсів і вебінарів не тільки в Україні, а й за кордоном. Ми використовуємо тільки зарекомендувавше себе високопрофесійне та високоякісне обладнання, від топових світових виробників. У нашій клініці персонал створить особливий клімат психологічного і емоційного комфорту пацієнта. Ми дуже дбаємо про комфорт наших клієнтів. Максимально досвідчені лікарі і висококласне обладнання – запорука якісного швидкого і безболісного лікування. Ви будете задоволені результатом.
  • Протезування на імплантаті (металокерамічна коронка )Megagen 10 500
Київ вул. Богдана Гаврилишина 13/1
м.Политехнический институт 15
  • Установка імплантанта Megagen, Osstem (Корея) от 11 000
  • Установка імплантанта Straumann (Швейцарія) от 23 450
Професійна стоматологічна клініка «Дент 32» заснована в 2000 році. Персонал клініки має багатий досвід роботи і постійно вдосконалює свої навички. Обслуговування пацієнтів ведеться із застосуванням сучасного стоматологічного обладнання та сертифікованих матеріалів, вироблених в Ізраїлі, США, Німеччині, Швейцарії.
Спеціалізована клініка "Family dent" (Фемілі дент) - це центр стоматології, основним вектором діяльності якого є безболісне лікування зубів. Фахівці клініки використовують у своїй практиці тільки новітні та якісні матеріали. Приймає лікар: Джумает Тимур Бахтиярович
Багатопрофільний медичний центр "Дентал-Смайл" - це клініка, в якій надаються послуги з декількох медичних профілях.
Клініка «TenDDenT» спеціалізується в області сучасної і якісної профілактичної, терапевтичної, хірургічної, ортопедичної, екстреної стоматологічної допомоги. Кваліфіковані стоматологи застосовуються тільки ті в роботі тільки сучасні матеріали.
4,3
Спеціалізований центр стоматології «Есте-Лайн» надає якісне лікування зубних захворювань. Клініка осащена сучасним обладнанням: лазерна імплантація KaVo KEY 3, комп'ютерний томограф Gendex USA, ультразвуковий скалер Sirona. У стоматології «Есте-Лайн» стало доступним лікування зубів під мікроскопом з понад 20-ти кратним увелечении.