Гормональні дослідження в Києві (метро Політехнічний інститут)

Пакет № 181 Ендокринне здоров’я (Тиреотропний гормон (ТТГ), Паратгормон (ПТГ), Глікозильований гемоглобін (HbA1c)) (с1640) (1 робочий день) 1080 грн
Адренокортикотропний гормон (АКТГ, кортикотропін, ACTH) 290 грн
Комплекс ''Репродуктивне гормонольное жіноче здоров'я'' (ЛГ, ФСГ, ПРЛ, ПРГ, естрадіол) 970 грн
Знайдено 14 клінік

Діана
Зробили всі аналізи у найкращому вигляді, рекомендую!
Дуже професійно, комфортно. Відчувається що працює професіонал, який розуміється на тому про що розповідає. Відповіла на всі питання, ретельно подивилася, обстежила, приділила достатньо часу. Спеціалістом задоволена! Дякую!
Вероніка
Мені сподобалася оперативність у вирішенні питання! З дітьми важко працювати, але лікар має досвід у цій сфері. Було проведено рентген, призначено лікування. Спеціаліст, був уважним і доступно все пояснював. Неодмінно прийдемо ще!
Мені все сподобалося, мене все влаштувало. Хороший спеціаліст, все пояснила, все розповіла. Працює з сучасними інструментами. Надала вичерпну консультацію. У мене питань не залишилося. Я всім задоволена. Буду рекомендувати всім друзям.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1в
м.Шулявская 5 2 м.Политехнический институт 19 4
Клініка Viva (Віва) на м. Шулявська з великим досвідом роботи, яка надає медичне багатопрофільне обслуговування українським і іноземним громадянам. Клініка укомплектована сучасним обладнанням для виконання амбулаторних маніпуляцій і методів лікування різних захворювань.
  • Визначення експресії рецепторів стероїдних гормонів ендометрію (Er, Pr) (д G30) (5 робочих днів) 2 600
  • Пакет № 181 Ендокринне здоров’я (Тиреотропний гормон (ТТГ), Паратгормон (ПТГ), Глікозильований гемоглобін (HbA1c)) (с1640) (1 робочий день) 1 080
  • Пакет №180 Скринінг щитоподібної залози розширений + звіт з описом лабораторних показників (Трийодтиронин загальний (T3 загальний); Тироксин загальний (T4 загальний); Тиреотропний гормон (ТТГ); Пероксидаза щитоподібної залози, антитіла (ATПO); Тиреоглобул 2 090
  • Пакет №274 Моніторинг раку щитоподібної залози (Тиреотропний гормон (ТТГ); Тиреоглобулін, антитіла (АТТГ); Тиреоглобулін (ТГ); Тироксин вільний (T4 вільний)) (с1703) (1 робочий день) 1 040
  • Тиреотропний гормон (тиреотропін, ТТГ) (vi) (2 робочих дні) 410
Днепролаб
Київ вул. Гарматна, 37 А
м.Шулявская 26 12 м.Политехнический институт 38 7
Діагностичний центр «Дніпролаб» на Гарматній проводить великий обсяг лабораторних досліджень та інструментальної діагностики для пацієнтів будь-якого віку. Це одна з декількох філій національної мережі лабораторій.
  • Оцінка стану I фази місячного циклу (Тестостерон вільний, Тестостерон загальний, Дегідроепіандростерон, 17-альфа-оксипрогестерон, Андростендіон, Секс-зв'язуючий глобулін, Антимюллерів гормон, Фолікулостимулюючий гормон, Лютеїнізуючий гормон ) 1 670
  • Оцінка стану II фази місячного циклу (Пролактин (ПРЛ, PRL), Тиреотропний гормон (ТТГ, TSH), Естрадіол (Естр., Е2), Прогестерон (ПРГ, Prog) 615
  • Здоров'я школяра (ЗАК, ЗАС, Глюкоза, 25-ОН вітамін D, K, Na, Ca+, Cl, Тиреотропний гормон (ТТГ, TSH), Антитіла Ig (G+M+А) до антигенів лямблій (Giardia liamblia), Антитіла IgG до антигенів аскарид) 1 300
  • Тестостерон вільний (Твільн), Фолікулостимулюючий гормон (hFSH), Лютеїнізуючий гормон (LG), Пролактин (PRL) 600
  • Тестостерон вільний (Твільн), Фолікулостимулюючий гормон (hFSH), Лютеїнізуючий гормон (LG), Пролактин (PRL), Дегідроепіандростерон (DHEA-S) 750
6,7
Київ вул. Пітерська, 16
м.Политехнический институт 10 м.Вокзальная 14
У відділенні за адресою вулиця Пітерська, 16 приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
  • Адренокортикотропний гормон (АКТГ, кортикотропін, ACTH) 290
  • Лютеїнізуючий гормон (ЛГ, hLH) 190
  • Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ, hFSH) 190
  • Антимюллерів гормон (AMГ, AMH) 430
  • Соматотропний гормон (СТГ, GH) 180
6,7
Київ ул. Василя Липковського, 35А
м.Вокзальная 24 9 м.Политехнический институт 59 13 м.Олимпийская 49 12
Мамин Дом на Липковського – це медичний центр для дітей від народження до 18 років. У поліклініці є комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких фахівців, вакцинація не тільки для дітей, а й дорослих.
  • Соматотропний гормон (СТГ) 230
  • Адренокортикотропний гормон (ACTH) 320
  • Антимюллерів гормон (AMH) 530
  • Фолікулостимулюючий гормон (FSH) 200
  • Лютеїнізуючий гормон (LH) 220
Спеціалізована клініка «Модерний діабетичний центр» проводить діагностику та лікування дітей і дорослих з ендокринними патологіями. Крім ендокринолога в центрі прийом ведуть фізіотерапевт, офтальмолог, подолог фахівець, що займається проблемами стоп. Клініка розпорядженні власну діагностичною лабораторією та денним стаціонаром.
Київ пр-т Повітрофлотский, 52
м.Вокзальная 38 10 м.Политехнический институт 50 8 м.Шулявская 47 6
Медичний центр "Медіана" - медичний заклад, що спеціалізується на наданні широкого спектру послуг європейського рівня. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє швидко діагностувати патології та призначати ефективне лікування.
Лабораторія Диаген (Diagen) — медичний заклад, що спеціалізується на наданні широкого спектру генетичних досліджень та лабораторних досліджень показників здоров'я.
МедЛаб, мережа лабораторій
3,7
Київ пр-т Повітрянофлотський 9
м.Вокзальная 8 6 м.Политехнический институт 22 8
3,7
МедЛаб на Чорновола – це пункт забору біологічного матеріалу (мокроти, сечі, крові, сперми) з метою подальшого проведення діагностики. Широка мережа лабораторій працює вже понад 20 років на території України, і з кожним роком кількість офісів зростає.
Київ Чоколівський бульвар 31
м.Политехнический институт 9 м.Вокзальная 13
Київ Чоколівський бульвар 1
м.Политехнический институт м.Вокзальная
Київ пр-т Любомира Гузара 3
м.Политехнический институт 9 м.Берестейская 10
МедЛаб на Любомира Гузара — пункт забору біологічного матеріалу (крові, сечі, сперми, урогенітальних виділень, мокротиння, мазків із зіва, носових порожнин) для проведення лабораторної діагностики. Лабораторія працює у багатьох містах України, постійно розширює площу своєї діяльності у інших регіонах країни.
Київ пр-т. Перемоги, 22
м.Политехнический институт 5 2
МедЛаб на проспекті Перемоги — пункт забору біологічного матеріалу з метою подальшого проведення лабораторної діагностики. Дослідженню підлягає кров, мокрота, сеча, сперма, урогенітальні виділення, мазки з очей, носових шляхів, зіва, що дозволяє виявити інфекційного збудника, оцінити рівень дисфункції внутрішніх органів, систем, виявити запальний процес в організмі, оцінити гормональний рівень.