Лікування маніакально-депресивного синдрому МДП в Києві (Подільський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі психіатри в Подільскому районі
Знайдено 2 клініки

Эся
Після попереднього сеансу відчуваю себе значно краще: пройшла тривога, налагодився сон, почав покращуватися настрій, став активніший, на роботі значно продуктивніший. Після консультації завжди виходжу з легким серцем. Вдячний !!!
Настя
Лікар виявився конструктивним, знаючим та орієнтованим в сучасній психології і психіатрії. Проблема попередньо визначена, мені зрозуміло і дохідливо пояснили причини та механізми її виникнення. Тепер я набагато чіткіше і ясніше розумію суть моєї проблеми. Дякую!
Sweet
Цей лікар допомагає вирішити складні життєві проблеми. Одного разу мені довелося потрапити до неї на прийом. Лікар побесідувала зі мною, зрозуміла всю суть моєї проблеми. Зарадила слушними порадами, та призначила препарат для полегшення моїх переживань. Щиро вдячна їй!
volodimir.lesckiv
Життя, інколи дуже складна річ. Одного разу, мені було дуже погано, в мене з'явилися нав'язливі думки. Я не знав що робити, як діяти далі. Вся родина дуже за мене переймалася. Мені порадили цього спеціаліста. Вона дуже мені допомогла. Дякую!
6,9
Київ вул. Нижній Вал 7-9, 3 поверх
м.Контрактовая площадь
У Багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на Нижній Вал 7-9, ви отримаєте кваліфіковані консультації психолога/психотерапевта. У клініці активно проводиться профілактика, лікування та реабілітація пацієнтів з психосоматичними розладами та депресіями, неврозами, панічними атаками, посттравматичним стресовим розладом, розладом харчової поведінки(РХП) і т. д. В клініці можна пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійними експертами, які допомагають кожному пацієнту, який звернувся за допомогою.
Київ вул. Нижньоюрківська, 4
м.Тараса Шевченко 11 4
Медичний центр «МЕДКЛАССІК» — це установа, в якій лікарі вищої категорії проводять лікувальну терапію для позбавлення пацієнтів від наркозалежності та психічних розладів. Фахівці клініки використовують у своїй практиці як традиційні, так і сучасні методики лікування.