Альгінатние маски в Києві (метро Площа Українських героїв)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи біля зуп. метро Площа Українських героїв
Альгінатние маски «Gold laser (Голд лазер)» 240 грн
Знайдена 1 клініка

Лариса
Наважилася на транскон.юктивальну блефаропластику,під очима були грижі,які виглядали негарно. Шкодую лише про те, що не зробила це раніше. Щиро вдячна і хірургу і всьому колективу.
Аврора
Лікар добре відноситься до пацієнта. Не дивиться, як на грошовий мішок. Була на першому сеансі "кріо-видалення" бородавок. Все було дуже акуратно зроблено. Скоро йду на другий сеанс. Так як після першого не всі пішли, так як деякі запущені.
Сайко О.П.
Дуже хороший лікар. Кваліфіковано проконсультувала, написала рецепт, пояснила що для чого. Результати лікування помітні уже через декілька днів. Чим була вражена, адже раніше нічого не допомагало. Однозначно рекомендую фахівця!
21.04.2017
Я бувала у багатьох дерматологів, якщо їх можна так назвати, але результат мене не задовільняв. Олеся підійшла до моїх проблем з розумінням, розповіла чому у мене не було ефекту від тих чи інших процедур, що для мене підійде, що в пріоритеті, і що потрібно робити. Дякую!
Клініка "Gold Laser" спеціалізується на естетичній медицині, лазерних косметологічних процедурах, пластичної хірургії. Фахівці клініки надають такі послуги: естетична хірургія: маммопластика; пластика тіла та обличчя; лікування облисіння; інтимна пластика; лазерні процедури: ліфтинг; епіляція; фотоомолоджування; ліквідація розтяжок; дерматологія: ікування акне; усунення рубців і шрамів.

Альгінатние маски в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Гоголівська, 39
м.Лукьяновская 17 5 м.Университет 27 11 м.Площадь Независимости 37 15
Спеціалізований медичний центр "Бремен" - це німецька стоматологічна клініка, яка гарантує європейську якість за вітчизняну ціну. Всі матеріали, використовувані в роботі, закуповуються безпосередньо у зарубіжних постачальників, що гарантує їх якість.
  • Альгінатні маски для обличчя 200
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
  • Альгінатні маски 180
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки 26 9 м.Позняки 27 8
  • Альгінантная пластифицирующая маска 350
8,5
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарница 22 7 м.Левобережная 18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • Доглядова маска на вибір (демакіяж+маска+крем по типу шкіри) 520