Сторінка 15. Пломбування зубів в Києві

Сб Нед Цілодобово
Ірина
Якісні послуги
Роксолана
Жахливий сервіс коло центру Записалась на процедуру катеризацію слухової труби. Уточнила ціну та чи роблять лікарі саме цю процедуру. Приїхавши в клініку мене повідомили, що обладнання в них немає та цю процедуру мені зробити не зможуть. Питання навіщо виставляти її в переліку послуг, обманювати пацієнтів, які їхали через все місто, щоб почути відому. Не раджу однозначно дану клініку.
ольга
Консультацией довольна.Рекомендую как очень внимательного доктора
Быстро, качественно и профессионально.
Cеть клиник "Амеда"
3,0
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
р.Святошинский
Сучасна багатопрофільна сімейна клинка Амеда на Софіївській Борщагівці з 2013 року займається діагностикою, лікуванням і профілактичними заходами в різних областях медицини для дітей і дорослих.
8,4
Київ вул. Ревуцького, 5 А
м.Харьковская 6 м.Дарница м.Позняки
Поліклініка «Інго» на Ревуцького - сучасна багатопрофільна клініка для дітей та дорослих. В поліклініці «Інго» ви можете пройти консультації лікарів, УЗД, здати аналізи, а також заключити декларацію із сімейним лікарем або педіатром, пройти курс лікувального масажу.
  • Накладання пломби з склоіномерного цементу після ендодонтичного лікування 594
Астра Дент
7,4
Київ вул. Якуба Коласа, 17
м.Житомирская 40 9 м.Святошин 43 9
Медичні послуги для краси та здоров'я надає косметологія Astra Dent (Астра Дент). В роботі лікарі-фахівці застосовують нову техніку та зарубіжні якісні препарати.
Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 12 Г
м.Мінська 23 4 м.Оболонь 18 3
Київ вул. Б.Гмирі,6
м.Осокорки 13 5 м.Позняки 13 3
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного лікаря, порекомендувати фахівця.
Київ, вул. Олександра Мишуги, 2
м.Позняки 7 2 м.Харківська 11 4
Київ вул. Феодори Пушиної, 30/32
м.Житомирская 6 2 м.Академгородок 15 5
Багатопрофільний центр сімейної медицини "Family Care" надає послуги в області гомеопатії, сімейної терапії, стоматології, косметології, рефлексотерапії, масажу. У медцентрі працюють лікарі вищої кваліфікаційної категорії.
3,7