Лікування тютюнопаління в Києві (Печерський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі наркологи в Печерському районі
Лікування тютюнопаління «Благодар, медицинский психотерапевтический центр Киев» 5000 грн
Лікування тютюнопаління «Трезвость и здоровье, медицинский кабинет» 7000 грн
Знайдено 2 клініки

Марія
Щире спасибі лікувальному центру за допомогу в лікуванні алкоголізму. Довго ми боролися з цією залежністю, і ось нарешті все добре.
Александр
Искренне благодарю медицинский центр Трезвость и Здоровье за эффективное лечение от алкогольной зависимости. До этого я лечился три раза и все три раза были срывы, а после лечения у Валентина Михайловича тяга к алкоголю совсем пропала и я стал совсем другим человеком. Большое человеческое Вам Спасибо!
Анатолій
Лікувався від алкоголізму в центрі “Тверезість та здоров’я”. Лікування пройшло дуже ефективно і це дало мені можливість зробити багато добрих справ: на роботі, в сім’ї. Почуваю себе добре, впевнено. Бажаю подальших успіхів і здоров’я працівникам центру. Продовжуйте і далі цю благородну справу !
Любовь Анатолиевна
Благодарна центру трезвости и здоровья за помощь в лечении алкоголизма, за то что дают возможность жить и видеть все прекрасно. Спасибо !
Благодар
Київ вул. Еспланадна, 28 (2-пов., оф.7, метро Палац Спорту)
м.Дворец спорта 1 1 м.Площадь Украинских героев 6 5 м.Крещатик 19 13
Спеціалізований медичний центр «БлогоДар» займається рятуванням від всякого роду залежностей. Високопрофільні фахівці використовують в лікувальній практиці як світові методики, так і власні розробки.
  • Лікування тютюнопаління індивідуальне 5 000
4,0
Київ вул. Князів Острозьких 41/8
р.Печерский
Медичний кабінет «Тверезість та здоров'я» працює по ліцензії МОЗ України з 2002 року. Ми надаємо послуги з анонімного лікування алкоголізму, лікування тютюнопаління, ігрової залежності та психіатрії. Наші лікарі мають багаторічний досвід роботи у цих сферах та успішно застосовують у своїй роботі індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Лікування залежностей відбувається амбулаторно із застосуванням як давно відомих ефективних технік, так і прогресивних авторських методик.