Сторінка 2. Аналізи в Києві (метро Осокорки)

Знайдено 24 клініки

Сб Нед Цілодобово
Надежда
Несколько лет назад мне рекомендовали лапараскопическое удаление миомы. Я долго не решалась и дело дошло до того, что предварительно сообщили, что из-за объема уже требуется полостная операция. Дмитрий Анатольевич на консультации принял решение делать лапараскопию. Эта возможность меня обнадежила меньшей травматичностью. Операция и восстановление прошли так успешно, что тело совсем не чувствует последствий, я веду прежний образ жизни. И из-за этого чуть не забыла написать отзыв:) Когда все хорошо, операция месяц назад уже и не вспоминается.
Ксения
Фёдор Викторович - хирург от Бога! Спокойный, внимательный, уверенный и это состояние передаётся пациентам. Рассказал подробно, что и как будет происходить, какие есть риски и есть ли вообще. Для нас это показатель! Обратились к нему с ЖКБ. Операция прошла успешно! Мужа выписали на следующий день. У врача золотые руки!!!
Ксения
Катерина
Стою на обліку вагітності у Оксани Миколаївни в клініці "Адоніс". Задоволена її професіоналізмом та індивідуальним підходом до клієнта. Рекомендую!
ADONIS
Київ наб. Дніпровська, 26 К
м.Осокорки 2 1 м.Славутич 12 4
Медичний центр сімейного здоров’я «Адоніс» спеціалізується на лікуванні безпліддя, гінекології та дитячій медицині. Серед співробітників центру багато лікарів вищої категорії, відомих також і за кордоном.
Cеть клиник "Наш доктор"
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки 9 7 м.Осокорки 20 7
Медичний центр "Наш доктор" розпочала свою діяльність у 2004 році, спеціалізується на наданні медичної допомоги дітям, діагностиці та лікуванні різних захворювань.
МедЛаб, мережа лабораторій
м.Осокорки м.Позняки
Многопрофильный наркологический комплекс Ренессанс-Киев
Київ вул. Озерна, 3 , Осокорки
м.Осокорки 14
Кабінет нарколога Царука Євгена надає кваліфіковані послуги у галузі психіатрії та наркології. Спеціаліст у центрі проводить первинний огляд пацієнтів, призначає кваліфіковане лікування. Також проводить реабілітаційну роботу з пацієнтам і їх родичами.
  • Пакет аналізів (ЗАК, ЗАМ, печінкові проби) 1 000
  • Тест на 10 видів наркотиків 800
  • Тест на 16 видів наркотиків 1 600
  • Тест на вірусні захворювання (експрес) 800
  • Тест на COVID - 19 (експрес) 800
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 8 , Позняки
м.Осокорки 12 10 м.Позняки 17 4
Добродій — клініка для всієї сім'ї, яка надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження. Доступна послуга виклику лікаря додому, оформлення довідок. Для вакцинації використовуються вакцини лідерів світового ринку вакцин Glaxo Smith Kline (GSK), Sanofi-Aventis.
  • Тест на гепатит В 100
6,7
Акції
Київ вул.Урлівська, 8
м.Позняки м.Осокорки
Медичний центр «IMPULSEMEDICAL» -- надійний помічник твого здоров’я Аналізи будь-якої складності Діагностика Консультація спеціалістів Вакцинація Ендоскопія Маніпуляційний кабінет
  • Тест на толерантність до глюкози 100
6,7
Київ вул. Шумського, 4 А
м.Левобережная м.Дарница м.Осокорки
Кабінет сімейного лікаря, терапевта Білоус М. М. — це кваліфікована медична допомога пацієнтам з захворюваннями суглобів, серцево-судинної, ендокринної, нервової, дихальної системи, сечостатевого, травного тракту.
  • Експрес-тест на COVID-19 (антиген) 500
  • Експрес-тест на COVID-19 (антиген) + консультація сімейного лікаря, лікаря-терапевта 850
Київ вул. Б.Гмирі,6
м.Осокорки 13 5 м.Позняки 13 3
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного лікаря, порекомендувати фахівця.