Клініки терапії в Києві (метро Олімпійська) (відкриті по нед. клініки)

Знайдено 8 клінік

Сб Нед Цілодобово
Субота Лідія Петрівна
Вітаю. Хочу поділитися враженнями після першого візиту, оскільки сама читаю відгуки та розумію що вони важливі при виборі клініки та лікаря. Однозначно раджу клініку Доктора Ісаєнко, дуже приємна та затишна атмосфера, приємний та ввічливий персонал. До лікаря Швець Юлії Олексіївни я привела свою маму з тривожно-депресивним станом. Лікар вислухала маму, вислухала мої питання та стурбованості, вивчила всю історію нашого лікування по кардіології та психотерапії. Розписала та грамотно і чітко розказала про метод лікування, по кожному препарату розказала чому і навіщо треба приймати саме в такій дозі та такий період. І головне для мене, не було виписано мішок препаратів, я вже втомилась скуповувати всю аптеку по рекомендаціям інших лікарів. Дякую лікарю та клініці, я місяць не могла потрапити та знайти компетентного фахівця.
Тетяна
Відмінна робота.ОТРИМАЛА ДІАГНОСТИКУ ТА ЛІКУВАННЯ У БАГАТЬОХ ЛІКАРІВ КЛІНІКИ... РЕКОМЕНДУЮ ВІДВІДАТИ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТЕР.
Наталія
Зверталась на консультаціяю до терапевта Власенко Анастасії Миколаївни, дуже задоволена. Вічливий, уважний лікар, професійний підхід. Дуже рекомендую.
Ганна
Не можу не написати слова подяки лікарю СирніковІй І.В.- це справжній фахівець своєї справи, чуйна, уважна людина, що зараз дуже рідко буває. Вже після перших хвилин спілкування я відчула велике бажання лікаря допомогти, а ще й підтримати!!!!! Вдячна безмежно!!!
8,3
Київ вул. Велика Васильківська, 54 Б
м.Олимпийская 4 1 м.Дворец спорта 10 5 м.Площадь Украинских героев 8 4
Медичний центр "ІНГО" на Великій Васильківській - сучасна багатопрофільна клініка для всієї родини. Основні напрямки роботи центру – педіатрія, функціональна діагностика, кардіологія, гінекологія, мамологія, онкологія, травматологія та ортопедія, стоматологія, неврологія, ендокринологія та інші. Установи оснащено найновішим обладнанням, завдяки чому лікарі швидко діагностують хвороби та призначають ефективне лікування. Приймають лікарі: Чубенко Наталья Ивановна, Хорошаева Ирина Даниловна, Пашкова Екатерина Викторовна
  • Видача результатів лабораторної діагностики англійською мовою (1 бланк) 72
  • Виклик лікаря додому 2 500
  • Консультація терапевта 800
Київ вул. Предславинська, 29
м.Дворец Украина 7 2 м.Олимпийская 14 5 м.Печерская 19 8
Oxford Medical (Оксфорд медікал) Київ на вул. Предславинська - медичний заклад для дорослих і дітей. Медичний центр входить в мережу однойменних клінік, представлених в Україні. У штаті установи переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
  • Ін'єкція в порожнину халязіону(без врахування лікувального препарату) 350
  • Онлайн консультація терапевта 890
  • Паратонзилярна ін'єкція 165
  • Виїзд лікаря додому 2 300
  • Виїзд медсестри додому 1 400
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17
м.Вокзальная 39 14 м.Демеевская 56 18 м.Олимпийская 59 21
Центр «Меддопомога» спеціалізується на лікуванні та догляді за хворими, наданні послуг лежачим і тяжкохворим пацієнтам. Виконання найскладніших медичних маніпуляцій і забір матеріалу для аналізів, сучасні дослідження як в умовах клініки, так і вдома у пацієнта — щоденна робота штату ліцензованих лікарів і медсестер.
  • Клізма вдома при запорах 3 700
  • Консультація терапевта в клініці 1 000
  • Виклик терапевта додому З 09:00 до 20:00 2 500
  • Виклик терапевта додому після 20:00 до 22:00 3 500
  • Виклик сімейного лікаря додому З 09:00 до 20:00 2 500
6,7
Київ вул. Микільсько-Ботанічна, 6/8
м.Университет 14 15 м.Площадь Украинских героев 13 9 м.Олимпийская 19 12
Медлюкс+ — це сучасний медцентр, що надає комплексні послуги з лікування залежності будь-якого характеру. На території клініки приймають профільні фахівці, які знають особливості лікування залежностей будь-якого типу. На практиці використовуються інноваційні технології, що дозволяє відновити загальний стан людини без явного впливу медикаментів. Лікарі знають підхід до пацієнтів будь-якого типу, включаючи осіб, які страждають психічними розладами.
  • Перебування з лікуванням в одномісній VIP – палаті 10 000
  • Перебування з лікуванням в одномісній палаті (У вартість включено: консультація нарколога / психіатра, медикаменти, харчування, робота всіх фахівців, цілодобове спостереження і догляд, виписка). Ціна вказана за одну добу. 7 000
  • Перебування з лікуванням в 2-х місній палаті (У вартість включено: консультація нарколога / психіатра, медикаменти, харчування, робота всіх фахівців, цілодобове спостереження і догляд, виписка). Ціна вказана за одну добу. 6 000
  • Перебування з лікуванням в 3-х місній палаті (У вартість включено: консультація нарколога / психіатра, медикаменти, харчування, робота всіх фахівців, цілодобове спостереження і догляд, виписка). Ціна вказана за одну добу. 4 900
  • Постановка центральної (підключичної вени) 1 000
6,7
Київ ул. Василя Липковського, 35А
м.Вокзальная 24 9 м.Политехнический институт 59 13 м.Олимпийская 49 12
Мамин Дом на Липковського – це медичний центр для дітей від народження до 18 років. У поліклініці є комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких фахівців, вакцинація не тільки для дітей, а й дорослих.
  • Внутрішньом'язові ін'єкції 200
  • Внутрішньом'язові ін'єкції 900
  • Внутрішньом'язовий укол 250
  • Внутрішньом'язовий укол 1 150
  • Сестринські маніпуляції та послуги 200
Cеть клиник "Стомател"
Київ вул. Димитрова, 5б
м.Олимпийская 6 12 м.Печерская 25 11 м.Кловская 30 17
"Клініка на Діловій" європейського типу, розташована в центрі столиці України. Вона надає повний цикл поліклінічних послуг: комплексний підхід і досвідчені фахівці. Надаються такі послуги - кардіологія, всі види аналізів, сімейна терапія, отоларингологія, гінекологія, гастроентерологія, урологія та ендокринологія. Також працює денний стаціонар. Приймають лікарі: Барановский Сергей Николаевич, Деркач Константин Валериевич
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ пр-т Повітрофлотський, 51
м.Вокзальная 50 13 м.Политехнический институт 62 15 м.Олимпийская 27
Клініка Амедіа на Пр.Воздухофлотскій надає послуги: медичне обстеження, ЕКГ, УЗД, забір матеріалу для досліджень, реабілітація різного роду патологій у дітей, маніпуляції, спостереження за дітьми, що часто хворіють, фітотерапія, гомеопатія. Приймають лікарі: Диденко Инна Викторовна, Хаджи Олег Михайлович, Кристапсон Виолетта Витальевна