Склеротерапія в Києві (метро Олімпійська) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 6 клінік

Игнат
Отличный врач и человек, избавил меня от тромбоза. Огромное человеческое спасибо!
Оксфорт Медикал всегда радует уровнем предоставляемых услуг. Все точно и професионально! Я сама пользуюсь услугами этой клиники и знакомым всем рекомендую. Я отдаю предпочтение комфорту и качеству, а вы?
Такая именитая клиника как Оксфорт Медикал попросту не может опустить планку и предоставлять некачественные услуги. Я сделала ставку на бренд, и пока я не ошиблась. Они постоянно подтверждают свой уровень как в моих глазах, так и других потребителей.
Виктор
Неоднократно был в Окфорт Медикал, и что меня радует, с какой бы проблемой я не обратился, меня всегда вылечат и поставят на ноги. Я уверен, что лучше специалистов чем здесь, нет нигде. Потому зачем что-то искать и платить дважды, если начать качественное лечение можно тут и сразу.
Київ вул. Новогоспитальна 5 (центральний вхід)
м.Кловская 13 13 м.Дворец спорта 14 11 м.Олимпийская 24 13
Клініка судинної хірургії, Національний військовий медичний клінічний центр — медичний заклад, який спеціалізується на наданні широкого спектру послуг в області флебологии. В процесі лікування патологій вен використовуються тільки сучасні технології та найпрогресивніші оперативні і консервативні терапевтичні методики. Приймає лікар: Родионов Алексей Сергеевич
Київ вул. Предславинська, 29
м.Дворец Украина 7 2 м.Олимпийская 14 5 м.Печерская 19 8
Oxford Medical (Оксфорд медікал) Київ на вул. Предславинська - медичний заклад для дорослих і дітей. Медичний центр входить в мережу однойменних клінік, представлених в Україні. У штаті установи переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
  • Склеротерапія, 1зона (1процедура) 2 300
  • Склеротерапія, корекція 1 200
  • Склеротерапія (1зона), мінімум 2зони 1 500
  • Склеротерапія під контролем УЗД (1зона) 2 500
  • Склеротерапія під контролем УЗД (більше 1зони, в т.ч. стовбура ВПВ, МПВ) 4 000
Київ вул. Велика Васильківська, 89
м.Дворец Украина 6 1 м.Олимпийская 11 13
Центр лазерної косметології та хірургії Diamondlaser спеціалізується на лазерній косметології та хірургії. Лазерні процедури на ексклюзивному лазерному обладнанні. У клініці спеціалісти допоможуть позбутися небажаного волосся, зморшок і в'ялої шкіри, рубці, судинних зірочок, родимок, бородавок, пігментації, вугрової хвороби.
Київ вул. Новоселицька, 10
м.Дворец Украина 28 12 м.Олимпийская 23 7
Клініка лазерної та апаратної косметології Dr.Dudikova спеціалізується в області проведення омолоджуючих і оздоровлюючих процедур. Прийом веде лікар-дерматовенеролог.
Київ вул. Липківського, 25
м.Вокзальная 20 8 м.Олимпийская 42 17
Багатопрофільний медичний центр ProfMedical спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги, орієнтуючись на комплексний підхід та індивідуальний план лікування.
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ пр-т Повітрофлотський, 51
м.Вокзальная 50 13 м.Политехнический институт 62 15 м.Олимпийская 27
Клініка Амедіа на Пр.Воздухофлотскій надає послуги: медичне обстеження, ЕКГ, УЗД, забір матеріалу для досліджень, реабілітація різного роду патологій у дітей, маніпуляції, спостереження за дітьми, що часто хворіють, фітотерапія, гомеопатія.