Онкомаркери на рак молочної залози в Києві (метро Оболонь)

СА 15-3 (рак молочної залози) 165 грн
Знайдено 3 клініки

Сб Нед Цілодобово
Назар
Не вперше у цій лабораторії. Дуже зручно добиратися і персонал адекватний. все швидко і якісно
В «Новой диагностике» я сдавала анализы для выяснения инфекции. Меня все устроило, результаты пришли вовремя, очень помогли при постановке диагноза. Также меня порадовал вежливый персонал и новейшее оборудование.
Во время лечения я всегда делаю анализы только в «Новой диагностике» на пр. Свободы. Во первых, мне удобно туда добираться, во вторых, результат всегда быстрый и качественный. Здесь все исследования делаются автоматически.
Несколько лет я вынуждена делать онкологическую диагностику систематически. Побывав в нескольких местах, я определила, что «Новая диагностика» самая качественная лаборатория в нашем городе. Исследования всегда точные. Благодаря этой лаборатории мое лечение более эффективное.
Cеть "Новая диагностика"
Київ вул. Героїв полку Азов (Малиновського), 28
м.Оболонь 7 4 м.Почайна 29 8
Сучасна медична лабораторія "Нова діагностика" на метро Оболонь відноситься до великої мережі лабораторій, виконує всі види діагностичних досліджень. Деякі види досліджень є унікальними, робляться тільки в цій мережі.
  • СА 15-3 (рак молочної залози) 165
Cеть "Новая диагностика"
Київ пр-т Свободи, 22
м.Оболонь 14 м.Минская 17 м.Сырец 19
Філія мережі медичних лабораторій "Нова діагностика" Виноградар спеціалізується на проведенні різних діагностичних лабораторних досліджень, в тому числі не мають аналогів в країні.
  • СА 15-3 (рак молочної залози) 165
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А , Оболонь
м.Оболонь 45 9 м.Минская 47 10
Медичний центр Euromed почала функціонувати в 2015 році. В установі працює більше 60 фахівців, які надають допомогу в близько 20 областях медицини.