Промивання пазух носа методом зозуля в Києві (метро Лук'янівська)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи біля зуп. метро Лук’янівська
Промывание пазух носа методом кукушка «Вера Надежда Любовь» 320 грн
Промивання по Проетцу «зозуля» 200 грн
Промивання носа по Проетцу («кукушка») 400 грн
7,0
Знайдено 6 клінік

Федоркович Марія Василівна,
Прийом був чудовим
11 декабря '23 г.
Мария П.
Побывав на приеме у Натальи Викторовны, изменила свое отношение к врачам в лучшую сторону. Это не просто обаятельный человек, а еще и профессионал с большой буквы. Именно благодаря ее рекомендациям мне наконец-то удалось избавиться от кожного зуда, мучившего меня долгие годы. Что значит хороший врач – быстро выявила аллерген.
12 марта '19 г.
Иван Александрович
Долго искали квалифицированного врача для отца. И нашли доктора Гордиенко по советам врачей, которым доверяем. Этого специалиста часто рекомендуют его коллеги, потому что знают, что он опытный врач. Благодарны доктору Гордиенко за его консультацию и обследование.
13 марта '19 г.
Александра Сергеевна
К счастью, я вовремя попала на прием к Виктору Олеговичу. Он буквально вернул мне способность нормально двигаться. Очень ему благодарна, у него золотые руки. Спасибо большое за вашу работу. Вы возвращаете пациентов к жизни. Отличный специалист, энергичный, знающий, опытный.
18 марта '19 г.
Медичний центр слуху та мови «Фабрика слуху» — це клініка сучасного рівня, фахівці якої займаються діагностикою, складанням лікувального плану, а також реабілітацією після перенесених захворювань слухового, мовного апарату.
  • Промивання носа по Проетцу («кукушка») 400
Київ вул. Політехнічна, 25/29
м.Политехнический институт 6 2 м.Шулявская 22 9 м.Лукьяновская 29 8
Медичний центр Віра Надія Любов є першим українським установою, співробітники якої спеціалізуються на наданні допомоги у догляді за важкохворими, престарілими людьми, хворими дітьми, як в домашніх, так і в стаціонарних умовах. Послуги, що надаються центром Віра Надія Любов: цілодобова допомога доглядальниці пацієнтам на дому, яка має досвід роботи в медицині і відповідну освіту; медичні процедури в домашніх умовах; догляд доглядальниці за хворим, які знаходяться в стаціонарі.
  • Промивання пазух носу методом зозуля (про Проетцу) 320
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 11 3 м.Политехнический институт 15 7 м.Тараса Шевченко 44 20
Відділення косметології і пластичної хірургії МЦ "Меділенд" — це передові технології естетичної медицини і пластичних операцій. У відділенні працюють досвідчені фахівці пластичні хірурги, лікарі-косметологи, масажисти.
8,0
Київ вул. Нижній Вал, 49 А , Поділ
м.Контрактовая площадь 6 4 м.Почтовая площадь 19 6 м.Лукьяновская 34 15
Багатопрофільний медичний центр "Інто-Сана" на Подолі входить до мережі медзакладів України, займається діагностикою та лікуванням захворювань у дітей і дорослих з багатьох напрямків. Серед персоналу центру лікарі вищої та першої категорії кваліфікації.
Сб: 08:00-20:00 Нд: 09:00-18:00
6,7
RUTKAS CLINIC (Руткас Клінік) — це сучасний медичний центр, в якому кваліфіковані фахівці працюють на обладнанні європейських виробників, виключно з якісними матеріалами, тим самим, надаючи послуги на високому рівні, постійно прагнучи до досконалості.
  • Промивання по Проетцу «зозуля» 200
Сб: 10:00-20:00 Нд: 10:00-20:00
5,1
Київ вул. Глибочицька, 17 , Лук'янівка
м.Лукьяновская 8 7 м.Контрактовая площадь 26 9
CONSILIUM MEDICAL — сучасний багатопрофільний медичний центр, відмінною рисою якого є командне рішення найскладніших клінічних ситуацій. До послуг пацієнтів медичного центру CONSILIUM MEDICAL повний спектр діагностичних, консультативних, лабораторних послуг, а також стаціонар і ультрасучасні методики хірургічних втручань. Мультидисциплінарний підхід і застосування міжнародних стандартів лікування - основа роботи фахівців нашого медичного центру.
Сб: 09:00-18:00