Промивання пазух носа методом зозуля в Києві (метро Контрактова площа)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи біля зуп. метро Контрактова площа
Промивання порожнини носа по Проетцу (вартість медикаментів включена) 680 грн
Промивання ППН по Проетцу (без анемизації) 370 грн
8,0
Знайдено 5 клінік

Ткачова Елена Станіславівна
ДУЖЕ ГАРНО ☺️
15 декабря '23 г.
Тетяна
Чудовий медичний центр з приємним персоналом. Особливу вдячність хочу висловити лікарю Труфанову Євгену Олександровичу, за його професіоналізм та уважність. Приділив багато часу .Швидко та точно виявив проблему та підібрав подальше лікування . Щиро вдячна за компетентність та піклування про пацієнтів!
Галина
Неля Владимировна - очень хороший врач, квалифицированный и внимательный к пациентам. После первого же осмотра, выполнив минимально необходимые процедуры и анализы, обнаружила подозрение на рак. В результате болезнь была поймана на начальной стадии, что позволило быстро сделать операцию. Огромное спасибо.
Ольга
Лариса Ивановна -специалист с большой буквы! Ее профессиональное назначение очень помогло решить вопрос с ревматоидным артритом. Благодарю доктора )
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Щекавицька, 36
м.Тараса Шевченко 13 5 м.Контрактовая площадь 11 4
Широкопрофільна клініка Viva (Віва) на Подолі розташована у центрі Києва. Зі своїм багаторічним досвідом роботи і з командою професійних лікарів, клініка відкриває свої двері всім пацієнтам, які потребують сучасного підходу до лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань за всіма медичними напрямками. Приймає лікар: Жамиашвили Миранда Гуладиевна
  • Промивання порожнини носа по Проетцу (вартість медикаментів включена) 680
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Академія вашого здоров'я на Спаській — це багатопрофільний медичний центр, який надає широкий спектр послуг, починаючи від первинної діагностики і закінчуючи реабілітацією після перенесених захворювань, в тому числі коронавірусної інфекції.
  • Промивання ППН по Проетцу (без анемизації) 370
Сб: 08:30-17:00
Медицинский центр Особливий створений для довготермінового спостереження дітей з народження до повноліття. Здоров'я дитини оцінюється комплексно командою кваліфікованих фахівців. Тут працюють педіатри, неонатологи, логопед, фізіотерапевт, психолог, ЛОР, офтальмолог, хірург, кардіолог, дерматолог та інші вузькі фахівці. Приймає лікар: Ульянов Илья Анатольевич
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
8,0
Київ вул. Нижній Вал, 49 А , Поділ
м.Контрактовая площадь 6 4 м.Почтовая площадь 19 6 м.Лукьяновская 34 15
Багатопрофільний медичний центр "Інто-Сана" на Подолі входить до мережі медзакладів України, займається діагностикою та лікуванням захворювань у дітей і дорослих з багатьох напрямків. Серед персоналу центру лікарі вищої та першої категорії кваліфікації.
Сб: 08:00-20:00 Нд: 09:00-18:00
5,1
Київ вул. Глибочицька, 17 , Лук'янівка
м.Лукьяновская 8 7 м.Контрактовая площадь 26 9
CONSILIUM MEDICAL — сучасний багатопрофільний медичний центр, відмінною рисою якого є командне рішення найскладніших клінічних ситуацій. До послуг пацієнтів медичного центру CONSILIUM MEDICAL повний спектр діагностичних, консультативних, лабораторних послуг, а також стаціонар і ультрасучасні методики хірургічних втручань. Мультидисциплінарний підхід і застосування міжнародних стандартів лікування - основа роботи фахівців нашого медичного центру.
Сб: 09:00-18:00