Сторінка 9. Клініки в Києві (метро Лук'янівська)

Знайдено 114 клінік

Соня
Лікар дуже приємний, говорив все правильно і розумно. Перше враження хороше. Дитина навіть не помітила як лікар її оглянув, вміє знайти підхід. Нам також все дуже сподобалося. Кваліфікація лікаря відчувається. Прийдемо на повторний прийом.
Людсила
Чудовий лікар. Дуже детально все пояснив. Без нав’язування процедур і непотрібних послуг. Дитині він також дуже сподобався. призначення ефективно допомогли. За необхідності, будемо звертатись саме до цього лікаря! Рекомендую!
Виталий
Хороша клініка.Ціни доступні. Призначили лікування-то мені допомогло. Рекомендую.
Матвей
Профессионал своего дела, очень внимательный и щепетильный доктор! Рассказал все доходчиво без всякого нарциссызма. Рекомендую
Багатопрофільний медичний центр "Дентал-Смайл" - це клініка, в якій надаються послуги з декількох медичних профілях.
Київ вул. Кудрявська, 31/33 , Воздвиженка
м.Лукьяновская м.Золотые ворота м.Контрактовая площадь
Клініка "Доступний доктор" — багатопрофільний медичний заклад на Лук'янівці. Основні послуги, які надаються в клініці, — ультразвукова діагностика, гастроскопія, гінекологія, ендокринологія, дерматологія, кардіологія, ортопедія і травматологія, терапія, урологія. Також в клініці проводяться пластичні операції.
Київ вул. Нагорная 10
м.Лукьяновская 10
  • Консультація головного лікаря клініки 1 600
  • Консультація провідного фахівця напрямку загальна дерматовенерологія, професора, д.мед.н 2 500
  • Консультація професора, д.мед.н 1 500
  • Первинна консультація спеціаліста 800
  • Повторна консультація головного лікаря клініки (не пізніше 2-х місяців після останньої консультації) 800
Стиль-клуб "Глянець" спеціалізується на косметологічних процедурах. Клієнтам надаються послуги наступних видів: перукарський сервіс; кавітація; кріосауна; масаж; депіляція воском; SPA-процедури; манікюр; педикюр; фарбування брів; косметологічні процедури.
Київ вул. Павлівска, 22
м.Лукьяновская 15 8 м.Вокзальная 20 9
Кабінет кардіолога Білоконь М. О. надає такі основні послуги: перкусія, пальпація, аускультація серця, легенів і магістральних судин, проведення та розшифровка ЕКГ і ЕхоКГ. Надання допомоги при невідкладних станах.
Працює з
Пн: 08:00-22:00 Ср: 08:00-22:00 Пт: 08:00-22:00
Київ вул. Дмитрівська, 69 (блок 5, 1 поверх)
м.Лукьяновская 14 5 м.Университет 24 8 м.Площадь Независимости 45 17
Європейська клініка лікування печінки «Регенерація» — вузькопрофільна медустанова, що спеціалізується на лікуванні патологій печінки і повноцінне відновлення печінкових тканин при цирозі і фіброзі.
Київ вул. Платона Майбороди, 8 Д , Лукьянівка
м.Лукьяновская 19 9 м.Дорогожичи 24 8 м.Тараса Шевченко 43 14
Сучасна медична лабораторія "Діомед.Т" пропонує пацієнтам більше 500 видів лабораторних послуг - від загальноклінічних аналізів до комплексних досліджень.
Київ вул. Дегтярівська, 48
м.Шулявская 17 10 м.Лукьяновская 25 5 м.Дорогожичи 20 8
Гінекологічний центр «Надія» на Дегтярівській спеціалізується на проблемах репродуктивного здоров'я жінок, надає амбулаторне та хірургічне лікування, проводить високоточну діагностику. Серед лікарів центру фахівці високого рівня, які пройшли стажування в кращих клініках.
Київ пров. Політехнічний, 1/3
м.Политехнический институт 5 2 м.Лукьяновская 29 7
Спеціалізований стоматологічний кабінет «Люменіс» надає широкий спектр послуг з лікування, омолодженню шкіри і всього організму. Процедури проводяться переважно високотехнологічними апаратами. У косметологічному центрі «Люменіс» гарантують безпеку і безболісність при проведенні процедур, а також отримання стійкого позитивного результату. Клієнтів оживають комфортні умови, ввічливе і професійне обслуговування.
Клініка «TenDDenT» спеціалізується в області сучасної і якісної профілактичної, терапевтичної, хірургічної, ортопедичної, екстреної стоматологічної допомоги. Кваліфіковані стоматологи застосовуються тільки ті в роботі тільки сучасні матеріали.