Сторінка 5. Клініки в Києві (метро Контрактова площа)

Знайдено 76 клінік

Ганна
Зверталась до Павла Олександровича з приводу своєї проблеми. Як кажуть лікар від Бога. Оглянув, призначив аналізи, виявив причину моїх проблем та підібрав лікування. Після лікування я забула про свою хворобу. Дуже хороший лікар.
Таня
Сейчас зима и я каталась на лыжах и упала, нужно было сделать срочно рентген, обзвонила много клиник, но только в Шаритель отреагировали сразу и нашли время для меня , рентген сделан на новом оборудовании, врач очень приветливый, цены отличные, не было налички с собой, так у них можно оплатить онлайн. Рекомендую всем
Игорь
Обращался к доктору Законь Константину Николаевичу еще два года назад. Доктор очень внимательно отнесся, прописал рекомендации, следуя которым уже два года чувствую себя удовлетворительно. Спасибо огромное!
Коля
Приємна у спілкуванні лікар. Ми дуже душевно з нею побесідували, поки вона виконувала свої професійні обов'язки. Детально все пояснивши, вона запитала у мене, чи залишилися ще якісь запитання. Звісно в мене їх не було, лікар надала повну інформацію що мене цікавила. Рекомендую!
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16)
м.Лукьяновская 14 5 м.Контрактовая площадь 32 16
Діагностичний центр "Шаритель" створений в 2002 році, надає допомогу у всебічному обстеженні, встановленні діагнозу і призначення лікування за різними напрямками.
Київ вул. Хорива, 23 В , Поділ
м.Контрактовая площадь 1 1 м.Лукьяновская 35 16
Багатопрофільна клініка "EuReCa" (Еврика) спеціалізується в області інтенсивної терапії, включаючи підтримку або заміщення функцій життєво важливих органів пацієнтів, і нефрології, включаючи лікування гемодіалізом. Клініка існує з 2016 року, об'єднує команду однодумців з багатим практичним досвідом і навичками.
Київ вул. Туровська, 18/20 (пов. 4, оф. 57)
м.Контрактовая площадь 15 6 м.Тараса Шевченко 7 3
Спеціалізований медичний заклад "Приватний кабінет психолога Морочковской С. В." займається терапією при різних психічних розладах людини.
Київ вул. Волоська, 50/38 (вхід з боку вул. Введенській)
м.Контрактовая площадь 7 3 м.Тараса Шевченко 10 5
Багатопрофільна клініка "Моя сім'я" спеціалізується на проблемах гінекології та урології, виконує діагностику та лікування різних захворювань за 17 основними напрямками. У штаті клініки є гінеколог, уролог, ендокринолог, психіатр-психотерапевт, невропатолог, кардіолог, гастроентеролог, дерматолог, педіатр, ортопед-травматолог, дитячий психоневролог, масажист. Це досвідчені фахівці, деякі мають науковий ступінь.
Спеціалізований медичний центр "Твій стоматолог" надає діагностичні та лікувальні заходи при проблемах з зубами. У роботі застосовується обладнання та матеріали тільки зарубіжного виробництва.
Київ вул. Січових Стрільців, 5 Б
м.Контрактовая площадь 10 5 м.Лукьяновская 9 4 м.Золотые ворота 10 5
Кравченко Медікал Центр надає кваліфіковану медичну допомогу в діагностиці та лікуванні, а також профілактиці патологій зубного ряду, косметологічні та психотерапевтичні послуги, масаж. У клініці працюють досвідчені фахівці вищої кваліфікації.
Київ пр. Героїв Сталінграда, 48
м.Лукьяновская 12 3 м.Вокзальная 31 14 м.Контрактовая площадь 35 14
Основною спеціалізацією медичного закладу Домашній доктор є проведення ультразвукових досліджень з високою діагностичною точністю. Процедури проводяться у відповідності до міжнародних стандартів.
Київ вул. Іллінська 3/7
м.Контрактовая площадь 9 5
Представництво мережі діагностичних центрів «MediVIP» на Подолі по вулиці Іллінській є спеціалізованою установою. Діагностична клініка «MediVIP» устаткована новітньою апаратурою - магнітно-японськими резонансними томографами нового покоління Excelart Vantage і «APERTO». Можливе використання МР-систем відкритого і закритого типів, що дає можливість безболісно пройти обстеження пацієнтам, що страждають на клаустрофобію або дітям, які потребують присутності батьків.
Київ вул. Братська, 10 (під'їзд №2, на домофон 459)
м.Контрактовая площадь 15 5 м.Почтовая площадь 7 3
Приватний кабінет Погребняка М.І. - Це установа, яка займається лікуванням різних патологій за допомогою гомеопатичної терапії. Лікар здійснює прийом як дорослих, так і дітей.
Диагностики ЕКО 3D КТ
Київ вул. Туровська, 26 (Дитяча поліклініка №3, 2 поверх, каб. №200)
м.Тараса Шевченко 9 4 м.Контрактовая площадь 17 6
Діагностичний центр вузької спеціалізації 3D КТ на Туровській займається обстеженням пацієнтів в області щелепно-лицьової комп'ютерної томографії із застосуванням сучасної високотехнологічної апаратури Vatech PaX-i3D.