Незнімне протезування зубів в Києві (метро Харківська)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Харківська
Знайдено 3 клініки

Тетяна Жукова
Дуже задоволені лікуванням у Юлії Сергіївни. Поставили дитині пластинку на зуби. Дитині подобається лікар
Олена Кудріна
Моя донька почала ортодонтичне лікування у лікаря Ковальчук Юлії Сергіївни. Встановили брекети. Не перший раз лікуємося в цій клініці, завжди задоволені результатом.
Олена Потапова
Дуже сподобався лікар, гарне ставлення до дитини. Порекомендував поставити пластинку на зуби. На наше прохання встановити найближчим часом пішов на зустріч, та домовився на швидке виготовлення. Дуже рекомендую клініку ЛюміДент та цього спеціаліста.
Вікторія Плис
Знімала брекети у Коржева Р.В. на Позняках ( вул. Анни Ахматової). Чудове обслуговування, все швидко та якісно. Також одразу поставили ретейнери.
Сеть клиник Люми-Дент
Акції
Київ вул. Анни Ахматової, 14-А
м.Позняки 24 18 м.Осокорки 39 13 м.Харьковская 27 14
"Мережа клінік "Люмі Дент" - найкраща мережа стоматологічних клінік в м. Київ. В своїй роботі ми використовуємо лише найкраще стоматологічне обладнання відомих світових виробників Європи та США. Лікування в клініках завжди проходить комфортно та безболісно завдяки сучасним методам знеболення, такими як комп'ютерна анестезія STA, седація закисом азоту та лікування уві сні. Професійні стоматологи клінік "Люмі-Дент" є дійсними членами асоціації стоматологів України з понад 20-річним досвідом роботи. Фахівці ефективно та безболісно вирішать будь-які Ваші проблеми із зубами та яснами." Приймають лікарі: Богдан Артем Сергеевич, Днестранський Вадим Игоревич, Яковишен Валентин Николаевич
Астра Дент
Київ ш. Харківське, 152
м.Харьковская 31 4 м.Вырлица 31 9 м.Бориспольская 32 8
Клініка Astra Dent (Астра Дент) — це спеціалізований медичний центр, в якому проводиться лікування стоматологічних проблем. Фахівці клініки стажувалися за кордоном.
Київ вул. Тростянецька, 5
м.Харьковская 24 4 м.Вырлица 28 13
Стоматологічна клініка "Денталика" надає допомогу в лікуванні зубів і діагностиці проблем ротової порожнини, відновлює цілісність і функціональність зубного ряду.