Складне видалення зуба в Києві (метро Харківська)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Харківська
Видалення зуба (складне) 945 грн
Атипове видалення зуба 1000 грн
Знайдено 7 клінік

Сб
Євгеній
Хороший, досвідчений лікар. Не так давно потрапила до нього на прийом. Порадили мені його, друзі, які вже вирішили свою проблему. І розповіли мені про компетентність цього лікаря. І дійсно, лікар виявився професійним. Рекомендую!
Юля
Чудовий спеціаліст! Знаю його уже тривалий час. Постійно консультує мене з приводу моєї проблеми. Прийом хороший, лікар ввічливий. Детально оглядає, та дає слушні поради. Мені все подобається. Вже давно рекомендую його.
Анонім
Доктор викликає довіру і завойовує прихильність до себе. Доступно і докладно все пояснює, попереджає про можливі ризики. До такого лікаря, в разі необхідності, обов'язково повернешся. також не соромно порадити знайомим, якщо знадобиться.
Свелана
Чудовий лікар! На жаль є з ким порівнювати. Дуже уважний і головне все по справі. Нікуди не поспішає, на всі питання, що цікавлять мене відповів дохідливо. Спасибі Вам, Олександр Валентинович, за компетентність та чуйне ставлення!
Сеть клиник Люми-Дент
Акції
Київ вул. Анни Ахматової, 14-А
м.Позняки 24 18 м.Осокорки 39 13 м.Харьковская 27 14
"Мережа клінік "Люмі Дент" - найкраща мережа стоматологічних клінік в м. Київ. В своїй роботі ми використовуємо лише найкраще стоматологічне обладнання відомих світових виробників Європи та США. Лікування в клініках завжди проходить комфортно та безболісно завдяки сучасним методам знеболення, такими як комп'ютерна анестезія STA, седація закисом азоту та лікування уві сні. Професійні стоматологи клінік "Люмі-Дент" є дійсними членами асоціації стоматологів України з понад 20-річним досвідом роботи. Фахівці ефективно та безболісно вирішать будь-які Ваші проблеми із зубами та яснами." Приймають лікарі: Кириленко Юрий Викторович, Павлюченко Евгений Юрьевич, Положий Руслан Артурович
Сеть Агапит
Київ вул. Олександра Мишуги, 2
м.Позняки 7 2 м.Харьковская 11 4
  • Видалення зуба (складне) 945
6,7
Київ бул. Ярослава Гашека, 24
м.Черниговская 37 12 м.Дарница 39 13 м.Харьковская 59 14
Алекс Дентал (Alex Dental) — це стоматологічний центр з передовим технічним оснащенням. Розширений спектр послуг по терапії захворювань ротової порожнини і зубного ряду надається в комфортних умовах. Невелика затишна клініка приймає пацієнтів будь-якого віку. На території стоматологічного центру приймають кваліфіковані фахівці, що є гарантом отримання високоякісних послуг. Приймають лікарі: Цыбак Светлана Игоревна, Григорян Александр Александрович
  • Атипове видалення зуба 1 000
  • Ампутація або гемісекція кореня 1 500
  • Цистоектомія (видалення кістки) 1 200
  • Видалення атипового зуба мудрості 1 500
Київ вул. Декабристів, 3
м.Харьковская 11 5 м.Вырлица 13 10
Спеціалізована клініка "Стоматологія доктора Дерманського" надає стоматологічну допомогу пацієнтам в декількох напрямках.
Київ вул. Анни Ахматової, 30
м.Позняки 20 4 м.Осокорки 22 7 м.Харьковская 34 10
Стоматологічна клініка "DD clinic" на Осокорках відноситься до мережі однойменних клінік, спеціалізується в області діагностики і лікування захворювань ротової порожнини, виконує ряд косметологічних послуг. У штаті клініки кваліфіковані лікарі, які мають наукові ступені.
Нд: 09:00-20:00
Київ вул. Бориспільська, 12 Б
м.Красный хутор 37 10 м.Бориспольская 43 9 м.Харьковская 47 11
Спеціалізований центр «Евродент-плюс» — стоматологія з високоефективним і безпечним підходом до питання профілактики хвороб і лікування зубів. A-PRF-терапія в стоматології, вектор-терапія, озонотерапія і лікування під мікроскопом — сучасні технології, що застосовуються в клініці.
4,3
Київ пр. Григоренка, 16
м.Позняки 21 5 м.Осокорки 31 9 м.Харьковская 34 9
Спеціалізована клініка "Вінір" надає комплексне лікування патологій стоматологічного профілю.