Операція з виправлення носової перегородки в Києві (Голосіївський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи в Голосіївському районі
Знайдена 1 клініка

Гульсум
ПЕРСОМЕД вы лучшие! Клиника понравилась: зимой была у кардиолога, в сентябре прошла колоноскопию. Новейшее оборудование, приветливый персонал, профессиональные эндоскопист Болотских Михаил Александрович и Кислицкая Татьяна Михайловна отлично выполнили свою работу. Рекомендую! Желаю клиникам ПЕРСОМЕД процветания и дальнейшего развития! Благодарю вас! Дякую!
30 ноября '-1 г.
5,1
Київ вул. Велика Васильківська, 132
м.Лыбедская 3 2 м.Демеевская 33 4 м.Дворец Украина 11 4
Медичний центр «Персомед» надає широкий спектр медичних послуг і лабораторних досліджень для всієї родини. Висококваліфіковані фахівці в найкоротший термін поставлять діагноз і підберуть правильне і ефективне лікування.
Сб: 08:00-20:00

Операція з виправлення носової перегородки в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Ковпака, 3
м.Дворец Украина 9 3 м.Лыбедская 8 2 м.Зверинецкая 24 7
Київський медичний центр "Ганімед" є багатопрофільним. Фахівці центру надають послуги в областях мамології, андрології, венерології і т.д. Центр забезпечений сучасною апаратною базою для точної діагностики. До кожного пацієнта застосовується індивідуальних підхід, гарантується повна анонімність.
Сб: 10:00-14:00
Сеть клиник "Полі-клініка"
8,2
Київ б-р Дарницький, 5 , Дарниця
м.Дарница 9 11 м.Черниговская 17 6
Багатопрофільний медичний заклад "Поліклініка на Дарницькому бульварі" пропонує своїм пацієнтам практично всі види амбулаторного лікування. У разі необхідності організовується лікування в клініці "Меділенд".
Сб: 09:00-14:00
Київ вул. Політехнічна, 25/29
м.Политехнический институт 6 2 м.Шулявская 22 9 м.Лукьяновская 29 8
Медичний центр Віра Надія Любов є першим українським установою, співробітники якої спеціалізуються на наданні допомоги у догляді за важкохворими, престарілими людьми, хворими дітьми, як в домашніх, так і в стаціонарних умовах. Послуги, що надаються центром Віра Надія Любов: цілодобова допомога доглядальниці пацієнтам на дому, яка має досвід роботи в медицині і відповідну освіту; медичні процедури в домашніх умовах; догляд доглядальниці за хворим, які знаходяться в стаціонарі.
Сеть клиник "Медбуд"
7,2
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) , Олександрівська Слобідка
м.Вокзальная 39 14 м.Демеевская 56 18 м.Олимпийская 59 21
Багатофункціональний медичний комплекс "Медбуд" починає свою історію в 1979 році. Установа була побудована для надання медичної допомоги співробітникам "Київміськбуду". Постійне вдосконалення матеріально-технічної та лікувально-діагностичної бази і приплив кваліфікованих кадрів допоміг стати центру одним з лідерів по наданню своєчасної медичної допомоги.
Сб: 09:00-14:00