Ін'єкції ботулотоксину в Києві (метро Палац Україна)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи біля зуп. метро Палац України
Ін'єкції ботулотоксину «Здравица (Zdravitsa)» 780 грн
Ін'єкції ботулотоксину «Др. Дудикова (Dr. Dudikova) Лазерная и аппаратная косметология » 440 грн
Ін'єкції ботулотоксину «БиДжиЛаб (BG-LAB), центр эстетической медицины» 130 грн
Знайдено 3 клініки

Ірина
Лікар гінеколог Хурса дуже професійна. Видаляла мені поліпа. Все пройшло чудово. Я задоволена
Яна Гудима
Дуже гарна клініка, а особливо, лікар Бондарук Сергій Іванович. Дуже чуйний і професіонал у своїй справі лікар від Бога. Більше б таких лікарів. Дякую Вам від щирого серця!!!
Отличный врач, быстро поставила диагноз и назначила лечение в острый период после неудачного опыта лечения в специализированной клинике вертибрологии. Чувствую себя значительно лучше. Рекомендую.
лариса
Консультируюсь у доктора Беришвили Азали Гурамовны с 2012 года.Она профессионально ставит диагноз, очень внимательна , назначает правильное лечение .Я довольна результами каждого посещения
Київ вул. Антоновича, 72
м.Олимпийская м.Дворец Украина
Сучасний Центр естетичної медицини "BG-LAB" надає повний комплекс послуг в області косметології, трихолог, дерматології. Надає можливість пацієнтам не тільки відновити здоров'я і красу шкіри, волосся, тіла, але і зберегти результат на довгий час. Фахівці вищої кваліфікації, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками омолодження і оздоровлення.
  • Ботулінотерапія 1 ед. ботокс 130
  • Ботулінотерапія 1 ед диспорт 55
  • Ботулінотерапія 1 ед. нейронокс 100
  • Ботулінотерапія 1 ед. ксеомін 140
  • Ботулінотерапія Гіпергідроз 100 од. (ботокс) 9 500
6,2
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д)
м.Печерская 6 5 м.Зверинецкая 14 10 м.Дворец Украина 31 17
Медичний центр «Здравиця» — це сучасна клініка сімейної медицини, що поєднує діагностику, ендоскопію, малоінвазивної хірургію і травматологію, естетичну косметологію і фізіотерапію. Консультативне відділення включає сімейну терапію, педіатрію, кардіологію, неврологію, ендокринології, акушерство та гінекологію, урології, отоларингологію, офтальмологію і гастроентерологію. Тут представлені кваліфіковані фахівці, що ведуть лікування широкого спектру захворювань.
Київ вул. Новоселицька, 10
м.Дворец Украина 28 12 м.Олимпийская 23 7
Клініка лазерної та апаратної косметології Dr.Dudikova спеціалізується в області проведення омолоджуючих і оздоровлюючих процедур. Прийом веде лікар-дерматовенеролог.