Виправлення прикусу пластинками в Києві (метро Звіринецька)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Звіринецька
Виправлення прикусу пластинками «Стоматологическая клиника Аванто (Центр)» 3300 грн
Виправлення прикусу пластинками «Формула, стоматологическая клиника» 1100 грн
6,0
Знайдено 2 клініки

Юлия
Отличный врач. Ребёнку и мне нравилась. 4 года вела его. Очень жаль, что уволилась
30 ноября '-1 г.
Людмила
Професіонал своєї справи. Єгор Юрійович рятував мене після халатної роботи трьох лікарів, які наробили мені біди. Щиро вдячна йому за турботу і професіоналізм!
18 апреля '19 г.
В.П.
Хочу выразить благодарность моему любимому врачу - Сидоренко Алисе Юрьевне! Много лет назад она мне сделала мою улыбку красивой)), а именно реставрацию формы и цвета передних зубов. Ни единого скола уже более 5 лет!!! Прохожу осмотры и чистки раз в пол года, спасибо, что напоминаете и регулярно вызываете, в ритме современной жизни это очень важно. Аванто на Подоле, вы лучшие!)
26 января '18 г.
Павел
Был на чистке, доволен. Приятный человек.
14 июня '17 г.
7,1
Київ вул. Василия Тютюнника, 37/1 ("Престиж Хол")
м.Дворец Украина 6 2 м.Зверинецкая 18 5 м.Печерская 18 7
Київська стоматологічна клініка «Аванто» заснована в 1993 році. За цей час мережа відкрила кілька зручно розташованих філій по всьому Києву. Високоточна своєчасна діагностика дозволяє попереджати серйозні стоматологічні захворювання, а новітнє обладнання та застосування новинок у сфері лазерної, хірургічної, дитячої стоматології робить лікування та інші заходи абсолютно безболісними і максимально комфортними. Приймає лікар: Белова Анна Геннадиевна
  • Знімна пластинка: на одну щелепу 3 300
  • Знімна пластинка: на дві щелепи 4 000
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00
4,3
Київ вул. Тверська, 2
м.Дворец Украина 6 7 м.Лыбедская 14 6 м.Зверинецкая 19 4
Спеціалізований центр стоматології «Формула» надає такі послуги — естетична стоматологія, лікування карієсу і зубних каналів, запалення ясен. Також в стоматології проводиться імплантація, протезування та вирівнювання зубів, а також дитяча стоматологія. Діагностика проводиться за допомогою сучасного панорамного рентген-апарату PLANMECA PROLINE XC виробництва Фінляндія. Для професійної гігієни застосовується AIR-FLOW S2.
Сб: 09:00-18:00