Радіохвильове лікування ерозії шийки матки в Києві (метро Дорогожичі)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Дорогожичі
Радіохвильове лікування ерозії шийки матки «Институт планирования семьи (IPF)» 1600 грн
Радіохвильове лікування ерозії шийки матки «Клиника аппаратной косметологии - СиАйСи » 1600 грн
Радіохвильове лікування ерозії шийки матки «Здоров`я родини TreeAmed (ТРИ АМЕД), медицинский центр» 3360 грн
Радіохвильове лікування ерозії шийки матки «Институт Репродуктивной Медицины» 4500 грн
Знайдено 6 клінік

Сб
Таня
Очень довольна врачём, она меня спасла от рака шейки матки, и она же прооперировала. Никогда лишних анализов не сдавала. Обычно назначала все по сути. Благодаря ей, я забеременела, и настроила она на роды очень положительно. Благодаря ей, я родила за 20 минут.
Супер доктор
Наблюдаюсь в клинике у Беловой Ольги Владимировны! Здесь выявили у меня поликистоз яичников, ановуляцию и тромбофилию... Учавствовали в программе ЭКО. 2 подсадки эмбриончиков. И долгожданная беременность!!!! Низкий поклон Ольге Владимировне! Каждый день благодарю за это счастье!
Аліна
Дуже задоволена прийомом. Спеціаліст ретельно зібрав анамнез, уважно вислухав, дуже докладно пояснив суть і методи запропонованої схеми лікування. Приємно лікуватися у таких фахівців. Надалі буду звертатися лише нього!
Київ вул. Платона Майбороди, 8
м.Дорогожичи 24 6 м.Лукьяновская 19 8
Сучасний спеціалізований медичний заклад Інститут планування сім'ї (IPF) займається питаннями репродуктивної медицини, лікуванням жіночого і чоловічого безпліддя, поєднуючи практику і науково-дослідну діяльність. Приймають лікарі: Цай Татьяна Леонидовна, Яшина Елена Григорьевна, Кухарчук Владислав Валерьевич
  • Видалення субепітеліального ендометріозу шийки матки радіохвильовим методом 1 600
  • Радіохвильова деструкція шийки матки (до 4 см ) 3 100
  • Радіохвильова ексцизія шийки матки 5 000
Київ вул. Новокостянтинівська, 15/15
м.Почайна 23 9 м.Тараса Шевченко 23 9 м.Дорогожичи 41 7
Клініка гінекології та репродуктивної медицини «Здоров'я родини» почала свою роботу в 2008 році. Всі процедури в медичному закладі проводяться відповідно до стандартів всесвітньої організації охорони здоров'я. У 2014 році центру була присвоєна I акредитаційна категор Приймають лікарі: Семенова Алина Олеговна, Шкута Анатолий Николаевич
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні)
м.Дорогожичи 20 6 м.Лукьяновская 23 8
Інститут Репродуктивної Медицини - медустанова, де надаються послуги з діагностики, попередження та лікування патологій гінекологічної та урологічної сфери. Клініка володіє широким спектром сучасних технологій для терапії безпліддя у чоловіків і жінок.
Київ вул. Сергія Данченка, 5 , Куренівка
м.Сырец 46 12 м.Дорогожичи 60 15
VitaLine - клініка для тих, хто дбає про себе. У клініці надаються послуги УЗ-діагностики, а також проводиться прийом лікарів таких спеціальностей: гінекологія, терапія, дерматологія, косметологія, майстра лазерної епіляції та естетики тіла. Наше кредо- краса через здоров’я!
Працює з
Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-16:00
Київ вул. Дегтярівська, 48
м.Шулявская 17 10 м.Лукьяновская 25 5 м.Дорогожичи 20 8
Гінекологічний центр «Надія» на Дегтярівській спеціалізується на проблемах репродуктивного здоров'я жінок, надає амбулаторне та хірургічне лікування, проводить високоточну діагностику. Серед лікарів центру фахівці високого рівня, які пройшли стажування в кращих клініках.
4,3
Київ вул. Герцена, 17/25
м.Лукьяновская 16 7 м.Дорогожичи 21 8 м.Тараса Шевченко 41 14
Спеціалізацією «Клініки Апаратної Косметології» СіАйСі є естетична медицина. Центр спеціалізується на проведенні діагностичних, фізіотерапевтичних, гінекологічних процедур. Клініка забезпечена сучасною апаратною базою для виконання всіх процедур (техніка COMPEX, VIDA, Medilab тощо). Персонал гарантує пацієнтам повну анонімність.